Незвичайний дизайнерський проект показує, як легко кинути палити Автор: lesya · Опубліковано: 05.06.2014 21:05 · Розділ: Краса і здоров'я

Паління – згубна звичка, що забирає мільйони життів, але позбутися якої може далеко не кожен. Скільки існує методик, все дарма: запеклі курці як палили, так і продовжують палити.

Трохи ажіотажу в світі та Інтернеті наробила книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити». Однак і вона виявилася далеко не панацеєю, і в світі щодня мільйони людей, смачно затягуючись цигаркою, хіба що десь в глибині душі мріють позбутися цієї прикрої і причепливої звички.

Але як і Аллен Карр, є люди, які вважають, що кинути палити легко. Це - тайванський дизайнер Цзен І Вен. Цзен розробила і представила публіці концепт цигарок, покликаних допомогти відмовитися від тютюну, але не зразу, а поступово, крок за кроком знижуючи потяг до наркотику під назвою нікотин. Дизайнерський проект Цзен отримав назву «Tobacco».

Що ж собою являє проект? Це кілька наборів коробок з цигарками, кожен з яких відображає певні звички різних курців.

Наприклад, один з таких наборів включає в себе пронумеровані сигарети, що кожного разу нагадуватимуть курцю, скільки ж цигарок він випалив за сьогодні, повідомляє The Daily Mail. Крім того, курець повинен курити сигарету по номерах. А в кожній наступній тютюновій паличці тютюну ставатиме все менше за рахунок того, що фільтр ставатиме довшим.

І так, цигарка за цигаркою, ви скорочуватимете кількість шкідливих речовин, що потрапляють до організму під час куріння.

Що ж стосується згубної звички, то Цзен зазначила, що таврувати курців не варто, слід лише показати їм, що до свого здоров’я потрібно ставитися уважніше.

Дизайнерський проект від мешканки Тайваню Цзен І Вен включатиме в себе ще один набір цигарок. Дизайн отримав назву «Tobacco Sharing». Кожну таку цигарку можна розламати навпіл, щоб поділитися отрутою з другом. Символічно, нічого не скажеш…

Сигарета має фільтри з обох боків. Якщо ви палитимете таку сигарету в компанії з другом, то і ви, і він, скоротить кількість шкідливих речовин, що чинять згубний вплив на наш організм. Крім того, за словами дизайнера, навіть вкороченої цигарки вистачить, щоб перебити бажання покурити.

Ще один дизайнерський набір отримав назву «Tobacco Day». Він включає в себе коробку з цигарками, на кінцях яких надруковані дні місяця. Сенс, як і у випадку з першим набором, в тому, що курець у такий спосіб зможе краще контролювати кількість випалених ним сигарет.

Джерело: http://www.recipe.ru/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.