Щоб стати подібним на корейця, бразилець переніс десять пластичних операцій Автор: lesya · Опубліковано: 05.06.2014 18:41 · Розділ: Цікаві факти

Пластична хірургія, що виникла як інструмент для удосконалення людської зовнішності та усунення наслідків різних там аварій і вроджених вад, сьогодні перетворилася у казна-що: люди вдаються до послуг пластичних хірургів, коли на це нема ані найменших потреб. А ті за гроші готові втілювати в життя навіть найпотворніші примхи клієнтів.

Недавно, для прикладу, один молодик із Бразилії вирішив перетворитися на корейця – йому дуже подобалася східна культура, а особливо, традиції Південної Кореї. Тож хлопець не вагаючись звернувся до пластичного хірурга, який після кількох вдалих операцій нагородив його зовнішністю корейця.

Фото з www.mk.ru
Фото з www.mk.ru

Двадцятип’ятирічний бразилець на ім’я Макс насправді одержимий корейською культурою. Настільки, що зважився на проведення десяти! пластичних операцій, в результаті чого став схожим на мешканця Кореї. Бразилець, крім зовнішності, змінив і своє ім’я, з Макса ставши Сіанем.

Бразилець був по-справжньому залежним від корейської культури. Він годинами міг переглядати корейські серіали та слухати корейську музику, а потім врешті-решт зважився на операцію. Втім, розріз очей у мешканців різних регіонів Азії суттєво різняться між собою, тож спершу лікарі провели загальну операцію зі звуження очей, а вже згодом лікарі провели ще ряд коригувальних втручань, зробивши очі бразильця «корейськими».

Такі кардинальні зміни зовнішності, та ще й коли справа стосується очей, для людини є украй небезпечними. Трохи раніше, для прикладу, одна британка навіть осліпла, після того, як провела операцію зі зміни кольору очей. Їй забаглося змінити колір очей, і для цього вона навіть поїхала до Панами, оскільки в Європі така процедура заборонена. В результаті Шеніз Фаррелл, лондонська студентка, на деякий час втратила зір.

На операцію британка витратила тринадцять тисяч доларів. В ході операції в очні яблука студентки повинні були імплантувати кольорові диски, що чимось скидаються на контактні лінзи. Диски їй імплантували, щоправда, не такі, які одразу хотіла британка.

Одразу ж після операції її зір почав погіршуватися – вона дивилася на світ, немов крізь товщу води. Але хірург запевнив, що скоро все минеться. Втім, ніяких покращень не спостерігалося, скоріше навпаки, в результаті чого дівчина звернулася за допомогою до медиків. Ті видалили імплантати, поставивши очі на місце. Через три місяці до студентки-експериментаторки зір все ж повернувся.

Джерело: http://www.meddaily.ru/

Інші новини розділу