У Каліфорнії студентів зобов'яжуть займатися сексом тільки з "недвозначної" згоди Автор: lesya · Опубліковано: 05.06.2014 15:32 · Розділ: Освіта

Цілком ймовірно, що у Каліфорнії зовсім скоро вийде закон, який зобов’яже студентів вступати в сексуальний контакт тільки з «недвозначної» згоди. При цьому закон пошириться на всіх без винятку студентів штату. І навіть якщо партнери перебувають у парі, перед кожною інтимною «пригодою» вони повинні будуть домогтися «недвозначної» чітко оформленої згоди, що повинна прозвучати з уст партнера по ліжку.

Законопроект під номером SB 967 був внесений на розгляд Кевіном де Леоном, що перебуває на посту сенатора штату. Якщо він вступить в дію, то всі студенти штату будуть зобов’язані отримувати «недвозначне, свідоме і явно виражене рішення зайнятися сексуальними діями за взаємною згодою від кожного учасника».

Під дію закону потраплять всі студмістечка, організовані при коледжах та університетах, що фівнансуються з держбюджету штату Каліфорнія. Закон, за словами ініціаторів законопроекту, покликаний знизити рівень сексуального і домашнього насильства, а також припинити так званий сталкінг (агресивнуї і нав'язливу увагу до конкретної особи всупереч бажанню об'єкта аж до переслідування).

Згідно з документом, згода повинна поширюватися на всю тривалість статевого акту. Отож будь-якої миті свої слова можна забрати назад – якщо раптом щось піде не так, як би хотілося одному з партнерів. Що найцікавіше: навіть якщо пара підтримує романтичні взаємини, живе разом чи просто час від часу займається сексом, «недвозначна» згода все одно потрібна, адже їхні взаємини автоматичною згодою вважатися не можуть.

Фактично, вимога прямої згоди виглядатиме як ультиматум, переконані противники закону. І справді, невинний і потрібний, на перший погляд, законопроект потягне за собою чимало курйозів, адже він перетворить навіть подружжя, що щасливо живе в шлюбі разом, на ґвалтівників і злочинців – просто тому, що більшість людей не бажає в ультимативній формі вимагати від партнера явно оформленої згоди на секс. Їм вистачає тонких натяків чи навіть пів-погляду.

Втім, законодавці, принаймні їхня більшість, дотримуються іншої думки, адже за законопроект проголосувало двадцять сім депутатів, а проти – лише дев’ять.

Пропозиція сексу перетвориться на ультиматум (фото з www.studentbeans.com)
Пропозиція сексу перетвориться на ультиматум (фото з www.studentbeans.com)

Тепер в ході наступної сесії документ відправлять на розгляд уряду Каліфорнії, і, як демонструє попереднє голосування, скоріше за все, його буде прийнято.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.