"Секретні" бухгалтери, що стали знаменитими Автор: lesya · Опубліковано: 05.06.2014 11:24 · Розділ: Цікаві факти

Професія бухгалтера потрібна завжди (фото з xppx.org)
Професія бухгалтера потрібна завжди (фото з xppx.org)

Далеко не всі ми одразу обираємо професію, яка нам до душі. Хтось піддається тиску з боку батьків, хтось виходить з можливостей, які відкривають йому обставини, а хтось на момент вступу в вуз просто-на-просто не визначився з тим, ким би він хотів бути. Ще іншим куди важливіший престиж професії, ніж істинне бажання зв’язати з нею все життя.

Як результат – незадоволені фізіономії на робочому місці, ненависть до понеділка, сіреньке життя, чи, точніше, існування, і нудьга – скрізь, куди не кинеш оком. Так, психологи в один голос твердять, що відчуття щастя людиною багато в чому залежить від того, улюбленою чи ні справою ми займаємося.

Та навіть якщо ви обрали не ту професію, не варто опускати рук: ніколи не пізно стати тим, ким ви в глибині душі мріяли стати. Сьогодні мова піде про відомих бухгалтерів, яких, щоправда, ви знаєте, як представників інших професій.

Не подумайте: вас ніхто не відговорює від професії бухгалтера. Складна і багатообіцяюча, перспективна і прибуткова, завжди затребувана, професія бухгалтера вже протягом багатьох років назбирує тисячі послідовників. Тож якщо вам до вподоби всі ці цифри, а нудні для більшості розрахунки не викликають у вас тихої істерики, якщо з вашого комп’ютера пошуковик отримує запити на кшталт «куплю консультант плюс», ви – вроджений бухгалтер, який, мабуть, знайшов себе. Та якщо все перелічене вище не викликає ні крихти захоплення, спиніться: напевне, ви стали не на той професійний шлях. Таке, до речі, траплялося з багатьма знаменитостями.

Бухгалтер Елізабет Арден на початку минулого століття вирішила стати таким собі піддослідним кроликом, випробовуючи різні косметичні засоби на власній шкірі. Всі її дослідження призвели до того, що жінка в 1910 році відкрила свій перший салон краси, і не абиде, а на 5-ій авеню Нью-Йорка. Згодом, вже в наш час, вона потрапила до списку «Найвпливовіших американців ХХ століття».

Знаменитий композитор Олександр Вертинський, перед тим, як стати композитором, працював бухгалтером у готелі «Європейський» в Києві.

Ще один скромний бухгалтер, якого ви напевне знаєте, ховався від світу під ім’ям Мейера Амшеля. На його дверях висів червоний щит, а ім’я було написане на івриті. Його нащадкам дали інше прізвище – Ротшильд, що дослівно можна перекласти як «Червоний щит».

Аллен Карр за професією досить успішний і висококваліфікований бухгалтер. Та це не завадило йому написати знамениту книгу «Легкий спосіб кинути палити», у якій він виклав власну методику відмови від нікотину.

Зараз клініки Аллена Карра дають працюють по цілому світі. І вони дають кожному залежному від цигарок або гарантію повного зцілення, або ж повернення коштів, витрачених на лікування, – у випадку, якщо вас спіткає невдача.

Ще один знаменитий бухгалтер - Генріх Шліманн. Працюючи в одній з великих фірм, він став першим, хто привіз до Росії чай морським шляхом. Саме він свого часу розкопав Трою, чим і прославився найбільше.

Наступний герой-бухгалтер – це Вільям Портер. Одного разу він потрапив до в’язниці за звинуваченням у розтраті. Страждаючи від туги і безвиході, він вирішив писати оповідання. У в'язниці Портер став… популярним новелістом, якого ми знаємо як О.Генрі.


Інші новини розділу