Замовивши "збільшувач пеніса", мешканець Малайзії отримав миттєвий 100%-ий результат Автор: lesya · Опубліковано: 04.06.2014 20:16 · Розділ: Цікаві факти

Розвиток Інтернет-торгівлі дозволив нам купувати дешево, однак і посприяв швидкому розповсюдженню Інтернет-шахрайства. І часто довірливі покупці замість жаданого товару отримують кота в мішку. Та ще й якого! Іноді складається враження, що шахраї не просто наживаються на довірливості покупців, але й не проти з них познущатися.

Наприклад, нещодавно один мешканець Малайзії, украй незадоволений розмірами своєї чоловічої гордості, вирішив замовити через Інтернет один диво-пристрій, який, за обіцянками продавця, мав дати стовідсотковий миттєвий результат у справі збільшення пеніса. Результат і справді був миттєвим, але явно не таким, якого очікував покупець.

Втім, продавця у прямій брехні не звинуватиш – пристрій, що лежав у довгоочікуваній посилці, і справді збільшував розміри чоловічого статевого органу, однак зовсім у інший спосіб, ніж сподівався чоловік на ім’я Онг: замість якогось супермодного устаткування чоловік отримав… звичайнісіньку лупу.

Заплатити за неї йому довелося сто п’ятдесят доларів, тоді як реальна вартість збільшувального скла не перевищує восьми доларів. Більше того, до лупи додавалася інструкція, що містила одну-єдину фразу: не використовувати пристрій на сонці.

Зрозуміло, що горе-покупець відчув себе обдуреним й одразу звернувся у відповідні органи для захисту своїх прав. Однак чоловік зі зрозумілих причин не бажає розголошувати своє ім’я, а це ускладнює справу пошуку шахрая.

Чоловік став одним із багатьох, хто страждає від подібного роду шахрайства. При цьому часто жертвами аферистів стають жінки. Лише цього року від такого роду шахрайства постраждало не менше трьох осіб, що «влетіли» в пристойну суму – двадцять три тисячі доларів. Здебільшого недобросовісні продавці заманюють клієнтів низькою ціною товару, який покупців не отримує взагалі. Або отримує щось на кшталт того, що отримав герой цієї історії.

Однак домогтися справедливості обдуреним клієнтам нелегко, тим більше, якщо у вас нема ніякого документа, який би підтверджував покупку.

До речі, жертвами Інтернет-шахрайства часто стають користувачі в цілому світі. Не оминуло воно і мешканців Європи: наприкінці минулого року один британець вирішив купити на всесвітньо відомому аукціоні eBay ігрову приставку. Заплатив за гаджет він цілих сімсот сорок доларів, в кінцевому результаті отримавши… фотографію тієї самої приставки, роздруковану на принтері.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу