Рейтинг міст з найсмачнішою кухнею Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.08.2009 17:40 · Розділ: Цікаві факти

Рейтинг міст з найсмачнішою кухнею було складено на основі даних Anholt-GfK Roper City Brands Index, для чого попередньо опитали 10 тисяч чоловік з 20 країн. Їх попросили дати оцінку 50 містам в різних категоріях, таких як клімат, загальна привабливість, ресторани та нічне життя. Респондентів просили назвати, що саме, на їхню думку, є найбільш цікавим у кожному місті.

Щоб визначити, які міста найбільше асоціюються з гарною їжею, серед критеріїв оцінювання була й можливість смачно пообідати.

Очолили список міста, які одержали найбільшу кількість голосів за категорією "їжа". Перше місце зайняла кухня Парижу, а Мехіко і Барселона замикають першу п'ятірку. У той час як американці і канадці можуть не вважати столицю Мексики гарячою кулінарною точкою, в Європі й Азії з цим не погодяться. "У Мехіко приїжджає багато людей з Єгипту, Росії, Швеції, Австралії та багатьох інших країн, і це показує, що мексиканська кухня стає все більш популярною у світі", - говорить один із учасників дослідження.

В список не потрапили Лондон, який за останні 20 років перетворився на рай для гурманів, і Нью-Йорк, ресторанна столиця США, хоча це без сумніву чудові в плані кулінарії міста.

Джерело kazok.net


Інші новини розділу