Рекламу підгузок звинуватили в педофілії Автор: lesya · Опубліковано: 04.06.2014 11:59 · Розділ: Суспільство

Однією з рушійних сил реклами є, як твердять експерти, секс. Так, сексуальний підтекст можна знайти у добрій половині реклами: пишногруді красуні, що рекламують найрізноманітніші речі – від нижньої білизни до засобів по догляду за домом, м’язисті чоловіки в рекламі пива чи майонезу – все це робиться для того, щоби на рівні підсвідомості пробудити лібідо потенційного споживача, спонукаючи його зробити ту чи іншу покупку.

І все б нічого, якби іноді рекламники не переступали межі: часто об’єктом сексуальної реклами стають діти, в результаті чого розгораються сексуальні скандали.

Підгузки з деніму викликали скандал в Ізраїлі (фото з сайту www.medikforum.ru)
Підгузки з деніму викликали скандал в Ізраїлі (фото з сайту www.medikforum.ru)

Втім, розгледіти сексуальний підтекст в деяких рекламних роликах вдається далеко не кожному, і сама собою напрошується думка, що кожен, як кажуть, думає в міру своєї розбещеності. В нашій статті мова піде про рекламу дитячих підгузок, яка несподівано стала причиною сексуального скандалу. Доволі запеклого, слід сказати.

Ролик був знятий в Ізраїлі, і спершу він викликав однозначне захоплення. В центрі реклами – відома марка підгузок «Huggies».

Проти реклами виступили представники кількох організацій по боротьбі з педофілією. Вони звинуватили рекламну компанію «McCann Erickson Israel», яка створила ролик для «Kimberly-Clark Corp», в тому, що ідея, яка лягла в основу відео, перетворила малюків на об'єкти сексуальної уваги.

В центрі ролику – маленьке дівчатко, одягнене в нові підгузки з деніму, і двійко малюків-рокерів зі скейтбортом і гітарою. Дівчинка милується малюками, поправляє їм краватки, провокаційно позує перед камерою, наслідуючи поведінку дорослої жінки.

Спершу ролик викликав захват в більшості користувачів, які залишали захоплені відгуки в Інтернеті: кумедні малюки, що наслідують дорослих, виглядають зворушливо та викликають замилування. Та, як виявилося, не у всіх: трохи пізніше до обговорень підключилися батьки, яким ролик видався надто вже провокаційним. На їхню думку, ролик просуває не лише підгузки, але й ідею ранньої сексуальності.

Більше того, найбільш запеклі активісти навіть виступили з вимогою судового переслідування компанії ««McCann Erickson Israel» за вироблення контенту з дитячою порнографією.

Переглянути уривки відео можна нижче:


Джерело: http://www.medikforum.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.