У Голлівуді під час зйомок використовуватимуть безпілотники Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2014 20:29 · Розділ: Кіно

Фото з topwar.ru
Фото з topwar.ru

З розвитком цифрових технологій кіноіндустрія вийшла на новий рівень. Найрізноманітніші спецефекти, про які ще півстоліття тому режисерам доводилося тільки мріяти, тривимірна зйомка, можливість обробляти відзняті кадри за допомогою комп’ютерних програм – все це зробило сучасне кіно захоплюючим, видовищним і ефектним.

Тепер же в Голлівуді заговорили про ще одну новинку, покликану зробити самі зйомки максимально безпечними і менш затратними. В процесі зйомок зовсім скоро почнуть використовувати безпілотники – замість традиційних літаків, що перебувають під управлінням спеціально навчених пілотів.

З відповідною заявою до Федерального управління цивільної авіації США (FAA) звернулися представники найбільших голлівудських студій. І тепер співробітники управління розглядають можливість надати дозвіл кінематографістам використовувати безпілотні літальні апарати в процесі кіновиробництва.

На сьогоднішній день в процесі зйомок використовуються пілотовані апарати, а їх обслуговування, як відомо, коштує дорожче та потребує цілої низки процедур узгодження з владою. Крім того, щоб польоти були дозволені, голлівудські авіатори повинні пройти відповідну атестацію, а самі літальні апарати – регулярне технічне обслуговування та сертифікацію.

Якщо дозвіл на використання безпілотників буде отримано, федеральне управління розробить відповідний звід правил, в якому враховуватимуть всі можливі ризики використання автономних літальних апаратів для життя та здоров'я всіх учасників зйомок.

За словами Ніла Фріда, що займає пост старшого віце-президента Американської асоціації кінокомпаній, використання безпілотників в процесах зйомок кіно та телепередач стане інноваційним і безпечним способом зйомок. Цей новий творчий підхід стане для творців кіно інноваційним способом розширення можливостей в процесі зйомок з повітря. Якщо дозвіл вдасться отримати, то використання безпілотників стане ще однією з новітніх технологій, які сьогодні широко використовуються для того, щоб справити належне враження на глядача.

Отримають голлівудські студії дозволи на використання безпілотників в процесі створення новинок кіноіндустрії чи ні, стане відомо протягом кількох місяців. До речі, з подібними заявами до співробітників Федерального управління цивільної авіації зверталися не лише представники кінематографу, але й представники інших галузей. Зокрема, дрони хочуть використовувати в сільському господарстві, а також в процесі здійснення промислової діагностики.


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.