5 речей, несподівано корисних для нашого здоров'я Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2014 14:23 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото з сайту pravilazhizni.ru
Фото з сайту pravilazhizni.ru

Одним з найбільших скарбів, якими володіє людина, є, без сумніву, здоров’я. Ніякі багатства та матеріальні блага не приноситимуть радості, якщо ми хворіємо. Та й здоров’я не купиш ні за які гроші, тож про його стан слід подбати заздалегідь.

Сьогодні можна знайти чимало інформації стосовно того, як зберегти здоров’я та покращити самопочуття. Знаючи головні правила та основы здоровья, ми можемо влаштувати наше життя так, щоб воно приносило радість і задоволення, а не перетворилося на боротьбу з різноманітними болячками.

Так, раціональне харчування в поєднанні з помірною фізичною активністю, відмова від шкідливих звичок та максимальне зниження кількості стресових факторів - головні правила здорової і успішної людини.

Втім, є дуже багато речей, які приносять нашому організму користь. І якщо, наприклад, про користь вітамінів знають всі, то є чимало такого, про що ми й не підозрюємо, що воно може бути для нас корисним. Поговоримо про речі, які несуть несподівану користь для нашого організму.

1. Відеоігри. Попри те, що ігроманія сьогодні стала однією з найбільш нагальних проблем, виявляється, ігри можуть бути корисними. Насамперед це стосується літніх людей, яким фахівці не те що не забороняють, а навпаки, рекомендують грати у відеоігри. Справа в тому, що останні здатні підтримувати працездатність мозку літніх людей, вони покращують когнітивні функції, короткострокову пам'ять і здатність фокусувати увагу.

2. На другому місці серед несподівано корисних для нашого організму речей опинився груповий спів. За словами медиків, груповий спів дає нам відчуття єднання, що в кінцевому результаті покращує психологічний стан людини. Крім того, під час співу здійснюється контроль над диханням, що несе в собі заспокійливу функцію. В цілому, груповий спів можна порівняти з заняттями йогою.

3. Виявляється, корисним може бути і песимізм. Німецькі вчені виявили, що песимізм продовжує життя. В опитуванні, проведеному німцями, взяло участь сорок тисяч осіб, що говорить про доволі серйозні масштаби дослідження.

4. Відомий лікарський препарат парацетамол володіє не лише жарознижуючим і знеболювальним ефектом – він ще й заспокоює, знижуючи рівень депресії і тривоги. А все завдяки вмісту ацетамінофену, доводять вчені Університету Британської Колумбії.

5. А завдяки щоденному застосуванню сонцезахисного крему можна на 24% знизити ефект старіння шкіри. Крем має мати фактор захисту 15, і якщо ви наноситимете його на обличчя, шию та руки щодня впродовж 4-5 років, то ефект старіння знизиться на четвертину.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.