Американські мільйонери влаштовують масові "полювання" на свої гроші Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2014 08:41 · Розділ: Розваги

Далеко не всі багатії – закінчені скупердяї; трапляються серед них і досить щедрі люди, готові ділитися своїм багатством з оточуючими. Проте віддати гроші першому-ліпшому – це, погодьтеся, дурість, тож вони вишукують способи, щоби й іншим зробити приємне, і себе не образити.

Дехто віддає гроші на благодійність. Благородна ціль, нічого не скажеш. Та якщо врахувати, скільки грошей осідає в кишенях організаторів благодійних фондів, бажання займатися благодійністю кудись зникає. Та все ж більшість мільярдерів не жаліють грошей, коли справа торкається допомоги іншим.

Але є й такі, яким звичайні схеми благодійності не до душі: їхнє нутро прагне розваг, то ж вони готові роздати оточуючим трохи своїх грошенят, але в незвичний спосіб, додавши до всього крихту азарту та розваг.

Наприклад, один каліфорнійський багач вирішив пограти у пошуки скарбів: він ховає гроші в загальножоступних місцях, інші ж їх шукають. У громадських місцях чоловік ховає конверти з грошима, а потім на своїй сторінці у соціальній мережі залишає підказки, покликані допомогти користувачам відшукати так званий скарб – конверт з грошима.

Сума, що міститься в конверті, не така вже й велика – від двадцяти до ста доларів. Але суть тут не в сумі, а в можливості добряче розважитися.

У соціальній мережі чоловік публікує фотографії місця, де заховано скарб, а вирушити на його пошуки можуть всі мешканці Лос-Анджелеса.

До речі, схожі ініціативи – досить часті у Сполучених Штатах. Крім каліфорнійського мільйонера, пошуки скарбів організовують і мешканці інших штатів. Трохи раніше, для прикладу, в Колорадо з’явилася група людей, члени якої також ховали конверти з готівкою у громадських місцях. Підказки про розташування конвертів вони розміщували у Twitter’і. Сума, яку в більшості випадків щасливчики знаходили у конвертах, становила сорок доларів.

Щоб дізнатися, де заховані гроші, треба стежити за записами в мікроблозі @HiddenCashCO. Мета проекту, як говорять анонімні дарувальники, хоча б трохи ощасливити городян.

До речі, проект @HiddenCashCO став своєрідною копією проекту, який реалізується в Сан-Франциско. Там один місцевий мільйонер завів у Twitter’і аккаунт, в якому повідомляв своїм підписникам, де можна відшукати конверт із захованою сотнею доларів. Мета проекту – знову-таки, трохи потішити людей, що їм, схоже, вдається.

Джерело: http://ru.tsn.ua/tsikavinki/amerikanskiy-millioner-ustraivaet-massovuyu-ohotu-na-svoi-dengi-368956.h

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.