Корейці знімають стрес у... в'язниці Автор: lesya · Опубліковано: 02.06.2014 19:36 · Розділ: Цікаві факти

Ох, до яких тільки способів не вдаються люди, щоб подолати стрес… Пігулки та еліксири, активний відпочинок та розваги – від усього цього голова йде обертом не менше, ніж від повсякденного життя, що, власне, й стає причиною стресу. Та, виявляється, стрес долати треба зовсім іншим способом. Яким, спитаєте ви? Відповідь, скоріше за все, вас ошелешить, – в’язницею… Принаймні, деякі мешканці Південної Кореї на собі відчули благотворний вплив в’язниці, яку тепер вважають незамінним методом боротьби зі стресом та прекрасним способом відпочити після важкого трудового дня.

Антистресову в’язницю було збудовано в повіті Хончхон, і вона користується неабиякою популярністю серед місцевого населення.

Розташований цей дивовижний заклад на відстані якихось п’ятдесяти восьми кілометрів від Сеула. Автором ідеї створити в’язницю для законослухняних громадян став сорокасемирічний Квон Ен, який раніше працював адвокатом.

Квон розповів, що через надто напружений у роботі графік він не міг нормально відпочити протягом кількох років, тож в один прекрасний момент вирішив змінити своє життя.

«Тоді я не знав, як перестати працювати або хоча б на деякий час забути про справи, - говорить Квон. - Я відчував, що все відбувається мимохіть, і я вже не можу контролювати своє життя. Саме тоді я вирішив провести деякий час за ґратами і навіть попросив свого старого знайомого запроторити мене на тиждень до в'язниці. Але той відхилив моє прохання».

Тоді чоловік замислився над тим, як би то самому збудувати такий собі тюремно-духовний центр, у якому можна було б залишитися наодинці з собою. Ідея виявилася доволі оригінальною, і чоловік почав збирати гроші на її реалізацію. Кілька благодійних внесків, трохи кредитів – і за рік в’язницю було збудовано.

Заклад отримав назву «Всередині мене». Він користується неабиякою популярністю серед людей, що загрузли у повсякденній рутині. Добровільні в’язні охоче виконують вимоги наглядачів: здають мобільні телефони, книги та інші речі, а потім слідують в одиночні камери, де з меблів у них є тільки туалет, раковина і невеликий стіл.

Їжу вони отримують через віконце в дверях, і ніщо не відриває їх від переосмислення власного життя. «В’язні» можуть відвідувати приватні уроки медитації та спеціальні духовні класи.

За два дні у в’язниці доведеться заплатити близько ста п’ятдесяти дларів, але ті, хто в ній побував, кажуть, що воно того варте.


Інші новини розділу