У Києві відкрили музей братів Кличків Автор: lesya · Опубліковано: 02.06.2014 17:11 · Розділ: Спорт

Палкі шанувальники легендарних українських боксерів братів Кличків отримали унікальну можливість наблизитися до своїх кумирів, відвідавши музей боксерів, що відкрили цими днями в столиці України Києві.

Ініціаторами відкриття постійно діючого музею-виставки українських боксерів Віталія та Володимира Кличків стали члени фан-клубу українських спортсменів. Сам музей присвячуватиметься спортивним досягненням братів.

Відкриття виставки-музею відбулося учора, першого червня в столичному Національному спортивному комплексі «Олімпійський». На сьогоднішній день виставка включає більше семи десятків експонатів, серед яких є чемпіонські пояси та навіть труси, в яких виступали спортсмени. Всі експонати були надані самими боксерами.

Відвідувачі музею зможуть подивитися на чемпіонські пояси, завойовані боксерами за роки їхньої кар’єри, халати, боксерські рукавиці та труси, в які були одягнені брати-боксери під час своїх найбільш знаменитих поєдинків, взуття, яке приносило спортсменам удачу, а також кубки та медалі, серед яких і зірка Героя України, що належить Віталію Кличку.

Окрім того, відвідувачі виставки зможуть переглянути кінофільм, героями якого є, зрозуміло, два знамениті українські боксери. У фільмі піде мова про спортивну кар’єру обох братів, а також про основні здобутки спортсменів.

Церемонію відкриття музею-виставки відвідали обидва брати, Володимир та Віталій. При чому не самі, а разом зі своїми половинками: Віталій з’явився на урочистостях зі своєю дружиною Наталею та дітьми, а Володимир вирішив провести цей день у компанії Хайден Панеттьєрі.

До першого вересня цього року всі бажаючі зможуть відвідати виставку на безкоштовній основі. Далі за квиток доведеться заплатити – щоправда, яку суму, не повідомляється. Однак для дітей до дванадцяти років і після першого вересня вхід до музею буде безкоштовним.

Що ж стосується братів Кличків, то вони зізналися, що поділилися експонатами і трофеями без жалю. Скоріше, навпаки: з неабияким ентузіазмом. Що з того, що кубки та трофеї припадатимуть пилом удома, тоді як в музеї вони принесуть куди більше користі. Боксери висловили сподівання, що скоро серед українських спортсменів стане доброю традицією ділитися своїми досягненнями і трофеями з громадськістю. Так, було б добре, якби на «Олімпійському» проходили виставки досягнень великих українських спортсменів, що стало б прекрасною мотивацією для майбутніх чемпіонів.

Джерело: http://potok.ua/

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.