У Німеччині зобов'язали знищувати еротичні фотографії колишніх партнерів Автор: lesya · Опубліковано: 02.06.2014 14:37 · Розділ: Суспільство

Трагічна новина для людей, що люблять колекціонувати інтимні фотографії своїх колишніх: у Німеччині за такі фотографії каратимуть законом. Так, після одного з інцидентів у цій країні вирішили заборонити зберігати інтимні фото своїх партнерів, стосунки з якими було розірвано.

Відповідне рішення було прийняте верховним судом німецького міста Кобленц. Згідно з ним, пари, які розлучилися, зобов’язуються знищувати еротичні фотографії і відео одне одного. У тому випадку, якщо в одного з колишніх партнерів (зображеного на фото) виникають з цього приводу певні претензії.

Причиною прийняття закону став один випадок. Недавно до суду міста звернулася жінка, якій колишній партнер відмовив повернути або знищити фото інтимного змісту з її участю.

Влада міста не лише стала на захист позивачки, але й зобов’язала всіх мешканців регіону знищувати фотографії та відеозаписи інтимного змісту, на яких зображено їхніх колишніх партнерів.

Що ж стосується позивачки, то вона, ясна річ, побажала зберегти своє ім’я в таємниці. Однак жінка розповіла, що після розриву взаємин з іншим героєм цієї історії вона попросила в останнього знищити всі фото- та відеоматеріали, на яких була зображена в оголеному вигляді. Однак отримала відмову: колишній коханець, фотограф за професією, знищувати знімки не забажав, мотивувавши свою позицію тим, що вони знадобляться йому в роботі.

Фото з сайту nevseoboi.com.ua
Фото з сайту nevseoboi.com.ua


В результаті жінка, яка, очевидно, остерігалася оприлюднення власних фотографій, в пошуках справедливості звернулася до суду. Засідання відбулося двадцятого травня, і його результати неабияк потішили позивачку: суд не лише задовольнив її позов, але й зобов’язав усіх мешканців регіону знищувати знімки зі своїми оголеними колишніми. Що ж стосується професійного фотографа, що став фігурантом справи, то йому суд дозволив залишити в себе лише ті знімки, на яких його кохана зображена одягненою.

При цьому не повідомляється, чи перебувала пара в законному шлюбі та скільки часу тривали їхні стосунки.

Рішення, прийняте німецьким судом, не позбавлене здорового глузду. Було чимало випадків, коли озвірілі в результаті розриву партнери вирішували помститися своїм колишнім, оприлюднюючи знімки, зроблені в інтимній атмосфері. А відео колись закоханої пари могло преспокійно з’явитися на одному з порносайтів. Рішення німецького суду застрахує колишній партнерів від схожого роду інцидентів.

Джерело: http://www.versii.com/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.