Гітлер помер два десятиліття тому у Бразилії, з'ясували дослідники Автор: lesya · Опубліковано: 30.05.2014 23:01 · Розділ: Життя

Навколо смерті одного з найкривавіших диктаторів усіх часів і народів Адольфа Гітлера ходить чимало чуток. Згідно з офіційною версією, він разом зі своєю дружиною Євою Браун застрелився в бункері одразу ж після капітуляції Німеччини. Однак далеко не всі згідні з офіційними даними.

Так, час від часу в пресі з’являються чутки, ніби ніякого самогубства не було, і Гітлер спокійно доживає старість в забутому Богом кутку Землі. Та все це – одні припущення, ніяких достовірних доказів чи моментів, які хоча б трохи скидалися на правду.

Але нещодавно до прихильників версії, ніби Гітлер залишився живим, приєдналася Сімоні Рені Геррейро Діас. Дослідниця написала книгу, в якій стверджує, ніби Гітлер прожив до глибокої старості і помер своєю смертю в Бразилії. Серед доказів на користь своєї теорії Сімоні представила фотографію, на якій нібито зображено фюрера через багато років після війни. Знімок було зроблено на території Бразилії.

Так, за словами дослідниці, Адольф Гітлер не покінчив життя самогубством у рейхсканцелярії 30 квітня 1945. Він до глибокої старості жив у Бразилії і помер якихось два десятиліття тому, у віці 95 років. Не покінчила життя самогубством і Єва Браун, вірна подруга фюрера. За твердженням автора книги, у Гітлера і Єви народилося двоє дочок.

З-поміж усіх інших теорій втечі фюрера з обложеного радянськими військами Берліна, автор книги «Гітлер в Бразилії: його життя і смерть» підтверджує свої припущення фотографією. Якість фотографії дуже погана, та, якщо приглянутися, то на ній і справді можна розгледіти обличчя керівника Третього рейху. А присутність на знімку поруч з Гітлером чорношкірої жінки, автор теорії про переваги арійської раси пояснює маскуванням. Так, хто б повірив, що Гітлер, расист і ненависник, стане до фотографії поряд з негром!

За твердженням Діас, Гітлер і Браун втекли до Аргентини, далі вони переїхали до Парагваю, а вже потім осіли в Бразилії, в штаті Мату-Гросу. Мешкав Гітлер з сімейством в невеликому містечку Носа-Сеньора-ду-Лівраменту під іменем Адольф Лейпциг. Місцеві мешканці називали його «Старим німцем».

Діас також розповіла, що один поляк впізнав Гітлера в одній з лікарень міста Куяба. Крім того, автор книги вважає, що Гітлер прибув саме в Мату-Гросу, щоб знайти скарби євреїв – карту скарбів йому дали у Ватикані.

Тепер журналістка планує порівняти ДНК гера Лейпцига з ДНК родича Гітлера, що мешкає в Ізраїлі. Дозвіл на ексгумацію тіла Гітлера журналістка вже отримала.

Джерело: http://www.kp.ru/daily/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.