Учнів індійської школи в якості покарання змушували дивитися порнографію Автор: lesya · Опубліковано: 30.05.2014 20:58 · Розділ: Події у світі

Міра покарання повинна відповідати провині
Міра покарання повинна відповідати провині

Діти – істоти непосидючі й енергійні, часом такою мірою, що для дорослих їхня поведінка може стати справжнім покаранням. Є у дітей і свої недоліки, часом вони бувають підступними, злими і навіть жорстокими. Та все ж вони залишаються дітьми, за поведінку і виховання яких повинні нести відповідальність дорослі.

Зрозуміло, що без системи покарань у вихованні дітей не обійтися: маленькі непосиди повинні зрозуміти, що можна, а чого робити не слід. Однак і покарання бувають різними: у когось це просто «домашній арешт», а у когось – порнографія.

Власне, за допомогою порнографії карали неповнолітніх дітей співробітники однієї індійської школи-інтернату. Порушення в роботі були виявлені в ході перевірок, що проводилися співробітниками неурядової організації.

В результат інциденту директора та власника установи, розташованої в штаті Махараштра, заарештували, звинувативши їх у знущаннях над вихованцями у віці від п’яти до п’ятнадцяти років.

Так, в якості покарання за скоєні провини маленьких дітей і підлітків змушували дивитися порно, а потім ще й заставляли проробляти побачене один з одним. Якщо ж раптом хтось із вихованців просив їсти, його змушували з’їсти шмат лайна, а все це знімали на камеру.

Не знати, скільки б ще тривали знущання, якщо б один з вихованців не поскаржився на те, що відбувається, своїй матері. Та працювала хатньою робітницею в однієї забезпеченої сім’ї, й одразу поспішила поділитися своїм горем з господарями. Ошелешені господарі звернулися з відповідною заявою до представників благодійної організації Childline. Власне, так і почалася перевірка.

Тепер перед судом за звинуваченням у знущанні над дітьми постане власник закладу Аджіт Дабхолкар та директор Лаліта Тондій. На даний момент винуватців злочину заарештували.

Поки що співробітникам благодійної організації вдалося дізнатися про шістьох дітей, що стали жертвами знущань збочених фантазій керівництва школи.

А всього в приватній школі-інтернаті, яку вони очолювали, навчалося близько тридцяти дітей. Здебільшого це були діти з малозабезпечених сімей, батьки яких зайняті роботою і не можуть достатньо часу приділити своїм дітям. На момент затримання керівництва в школі було всього троє дітей – решту вихованців відправили додому на літні канікули.

Джерело: http://www.vesti.ru/

Інші новини розділу