23-річний любитель пірсингу розповів, що цілується через дірку в щоці Автор: lesya · Опубліковано: 30.05.2014 18:43 · Розділ: Події у світі

Мода на татуювання та пірсинг зародилася дуже давно – ще представники древніх племен розмальовували та проколювали свої тіла, віддаючи належне древнім ритуалам. Традиція дійшла і до наших днів, щоправда, мало хто вкладає в свої татуювання якесь особливе значення. Для більшості це всього-на-всього данина моді, і дівчата та хлопці часто навіть самі не знають, що ж означає їхнє тату.

І все було б гаразд, якби від любові деяких до татуювань, пірсингу та інших штуковин іноді не віяло неадекватністю. Справді, експерименти найбільш просунутих у даній справі в оточуючих викликають огиду.

Власне, таке враження справляє на оточуючих і двадцятитрьохрічний німець Джоель Мігглер. Звичайного пірсингу і татуювань йому видалося замало, тож хлопець вирішив проколювати своє тіло в найнеймовірніших місцях. І не тільки проколювати… Втім, читайте далі, і самі все зрозумієте.

Коли Джоелю було всього тринадцять, він неабияк захопився боді-артом і пірсингом. Власне, тоді він вперше проколов собі вухо. І все почалося!

Далі Мігглер розрізав собі язик, перетворивши його на подобу зміїного жала, а потім ще й вирішив зробити собі тунель. Та не у вусі, як це в більшості буває, а в обох щоках.

Виглядає моторошно і огидно: на щоках хлопця зіяють дві дірки по 3.6 сантиметра в діаметрі кожна, і через ці дірки можна бачити зуби та інші фрагменти щелепи молодика, а також його язик.

Найогидніший з експериментів німця - тунелі в обох щоках (фото з сайту tengrinews.kz)
Найогидніший з експериментів німця - тунелі в обох щоках (фото з сайту tengrinews.kz)

Втім, дівчина Джоеля цілком задоволена його екстравагантним зовнішнім виглядом. Більше того, вона навіть розповіла, що цілуються вони саме через дірку в щоці, а не через рот, як цілується більшість людей світу.

У хлопця на тілі чимало прорізів та проколів, та коли його запитали, як називається цей вид мистецтва, Джель трішки розгубився, сказавши, що у нього немає назви, але цей вид боді-арту можна називати просто «дірками в тілі».

Найближчим часом припиняти експерименти над власним тілом хлопець не збирається, тож мешканців Німеччини чекає ще безліч бридких сюрпризів.

Щоб не надто шокувати перехожих, хлопець закриває тунелі спеціальними пробками – очевидно, це допомагає йому й у прийомі їжі, адже як би він міг споживати їжу чи напої з відкритим з обох боків ротом?..

Щоб не шокувати народ, хлопець закриває дірки пробками (фото з bobr.by)
Щоб не шокувати народ, хлопець закриває дірки пробками (фото з bobr.by)Джерело: http://www.topnews.ru/

Інші новини розділу