Корейці представили винахід, що дозволить виростити грядки прямо на кухні Автор: lesya · Опубліковано: 30.05.2014 16:05 · Розділ: Нові технології

Наприкінці весни та влітку нескладно наситити свій організм необхідними вітамінами та мінералами: різносортна зелень, овочі та фрукти, ягоди – справжній вітамінний коктейль, який ми щоліта отримуємо. Інша ситуація взимку: наш організм сильно страждає від нестачі вітамінів. І справа не в тому, що ми не можемо придбати зимою огірки чи помідори – на прилавках гіпермаркетів можна знайти практично будь-який продукт протягом цілого року. Але ось якість продуктів, вирощених в теплицях, залишає бажати кращого: виробники не шкодують добрив та елементів, щоб зробити свою продукцію гарненькою і апетитною, а наш організм наситити шкідливими канцерогенами…

Але цю проблему легко вирішити, обладнавши міні-грядку на власній кухні. Все під рукою, зручно і компактно, а головне, ви будете впевнені в безпечності вирощених вашими руками фруктів, овочів та приправ.

І це зовсім не означає, що вам доведеться захарастити кухню ящиками і горшками - корейські розробники представили досить цікаве технологічне рішення, що дозволить вирощувати зелень, фрукти та овочі в кожній квартирі шумливого мегаполісу. Автором винаходу стала корейська компанія Hyundai, тож, очевидно, міні-город не залишиться без уваги споживача.

Міні-теплиця дозволить вирощувати овочі прямо в себе на кухні (фото з сайту http://health.obozrevatel.com/)
Міні-теплиця дозволить вирощувати овочі прямо в себе на кухні (фото з сайту http://health.obozrevatel.com/)

Використовуючи Kitchen Nano Garden, ви зможете вирощувати рослини у себе на кухні, навіть якщо до цього часу не бачили, як виглядає город. Вам не доведеться докладати практично ніяких зусиль, ось лише хіба що під час збору овочів.

Міні-теплиця самостійно регулюватиме температуру, полив, вологість та світло, виходячи з того, які рослини ви висадили, беручи до уваги їхні особливості та потреби. Теплиця також постачатиме прянощі й овочі необхідними поживними речовинами.

Міні-теплиця має досить компактні розміри (фото з http://health.obozrevatel.com/)
Міні-теплиця має досить компактні розміри (фото з http://health.obozrevatel.com/)


В результаті кожна середньостатистична сім’я, що живе в місті, зможе протягом цілого року забезпечувати себе екологічно чистими свіжими продуктами.

За словами розробників, високотехнологічна кухня-теплиця дозволить вам назавжди забути, що таке напівфабрикати, ненатуральні і напхані пестицидами овочі та фрукти. Крім того, про вас піде слава, як про людину просунуту й модну, а це досить приємно, адже крім моди ви ще й отримаєте вигоду для здоров’я.

Джерело: http://health.obozrevatel.com/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.