Топ-5 знаменитостей без вищої освіти Автор: lesya · Опубліковано: 30.05.2014 15:02 · Розділ: Культура

Сьогодні молодь розуміє, як важливо успішно закінчити школу та здобути вищу освіту в Університеті: диплом про вищу освіту відкриває широкі можливості в плані пошуку роботи та побудови кар’єри. Тому питання, вступати чи не вступати до лав вищого навчального закладу, не повинне виникати ні в кого.

Звісно, зараз багато хто скаже, що успіх в житті не залежить від наявності/відсутності вищої освіти, і що не завжди ті, хто закінчив університет, можуть похвалитися знаннями та навиками, якими володіють люди, що ледь закінчили школу. Воно то й ніби так, але сьогодні жодна престижна компанія не захоче приймати на роботу людину без диплому – така вже традиція у нас склалася. І навіть якщо ви володітимете знаннями й інтелектом як у Ейнштейна, на роботу багато хто скоріше прийме середнячка з дипломом вищого навчального закладу. Тому диплом про освіту потрібен вам як квиток, що відкриває двері у світ успіху. А вже далі те, як ви підніматиметеся кар’єрними сходинками, залежить від ваших знань, навиків, наполегливості та інших особистісних рис.

Інші, можливо, скажуть, що в світі є чимало знаменитостей, які домоглися шаленого успіху, навіть не закінчивши шкільне навчання. І будуть праві: справді, світ знає багатьох людей, яким ні освіта, ні школа не знадобилися для просування в житті. Тим не менше, вони володіли іншими якостями: талантом, неймовірною самодисципліною і самоорганізацією, завидною наполегливістю, впертістю, вмінням будь-що досягати мети, твердістю характеру, відважністю, необмеженою фантазією і ще цілою купою рис, які допомогли їм досягти того, чого вони досягли. Якщо ви всіма цими рисами володієте – будь ласка, посилайте далі всіх викладачів і беріться за втілення якогось багатообіцяючого проекту, якщо ж ні, краще сховайте свої амбіції кудись подалі, і витратьте кілька років на те, щоб все-таки здобути вищу освіту – повірте, ви не пошкодуєте. Можливо, вас навіть зацікавить второе высшее образование по психологии в Москве – у різнобічно розвиненою людини набагато більше шансів стати щасливчиком долі, тим більше, якщо ви станете експертом у справах психології.

Однак поговорімо про знаменитостей, які навіть школу не закінчили, не те що університет.

1. Голлівудський красень Джонні Депп, один з найбільш знаменитих акторів світу, який заробляє пристойні суми, що вимірюються сотнями тисяч доларів, в п'ятнадцять років був виключений зі школи. Та хлопця це, схоже, зовсім не засмутило: він почав займатися музикою і кінематографом, і, як бачимо, цілком вдало.

2. Через хворобу матері покинути школу змушена була і Ніколь Кідман. Ще підлітком вона почала працювати масажисткою, щоб утримувати сім’ю. Втім, дівчина не покинула мистецтво, і влаштувалася на роботу в театр. В кіно Ніколь прийшла, коли їй було всього п’ятнадцять.

3. Коли перед шістнадцятирічним Джоном Траволтою постав непростий вибір – покинути школу чи модельний бізнес вкупі з вивченням акторської майстерності, хлопець зробив вибір на користь останніх. І не прогадав.

4. Знаменитому режисеру Квентіну Тарантіно теж не довелося закінчити школу. Хлопець настільки захоплювався кінематографом, що коли йому виповнилося п’ятнадцять, покинув школу і… влаштувався білетером в одному з кінозалів. Увечері хлопець відвідував курси акторської майстерності.

5. Муза Тарантіно – Ума Турман, як і її кумир режисер, покинула школу в п’ятнадцять: дівчині було явно не до того, адже акторська майстерність значили для неї куди більше, ніж нудна шкільна програма.


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?