Найгіршим босом світу визнано главу Amazon.com Автор: lesya · Опубліковано: 29.05.2014 21:31 · Розділ: Суспільство

Якщо ви гадаєте, що у вас найгірший бос в цілому світі, ви помиляєтеся: найгіршим серед начальників став глава компанії Amazon.com. Тож співробітникам популярного Інтернет-магазину явно не пощастило, адже вони працюють в одній команді з найгіршим босом світу.

Результати відповідного опитування були оголошені в рамках третього всесвітнього конгресу Міжнародної конфедерації профспілок (МКП), що відбувся на цьому тижні в столиці Німеччини Берліні.

На сьогоднішній день Міжнародна конфедерація профспілок об’єднує більше ста вісімдесяти мільйонів робітників з усього світу. І ось недавно конфедерацією було проведене перше опитування серед членів профспілок стосовно того, хто з босів часто і активно порушує права робітників. Це був головний критерій, хоча й враховувалися інші «заслуги» босів, такі як ухилення від сплати податків та маніпулювання громадською думкою. На основі отриманих в результаті опитування даних було обрано дев’ять найгірших начальників.

Лідером даного антирейтингу став Джеффрі Безос, глава компанії Amazon.com. До списку потрапили й інші керівники знаменитих компаній, серед яких і глава медіаімперії News Corp. Руперт Мердок, глава Samsung Group Лі Гон Хі і президент американської компанії-ритейлера Walmart Stores Дуглас МакМіллон.

Та все ж беззаперечну перемогу здобув Джеффрі Безос, який є уособленням «нелюдяності роботодавців, що просувають американську корпоративну модель».

Так, співробітники складів Amazon.com щодня долають відстань близько двадцяти чотирьох кілометрів, а машини швидкої допомоги регулярно забирають співробітників прямо з місця роботи.

«Співробітники логістичних центрів Amazon.com зобов’язані носити на руках спеціальні електронні апарати, що відстежують кожен рух робітника. Тут немає ніякого встановленого розпорядку стосовно перерв і швидкості роботи, натомість панує культура залякування і погроз. Співробітникам можуть зробити догану просто за розмови один з одним і навіть за те, що вони спиняться, щоб перепочити», - описує умови праці підлеглих Безоса Барроу, секретар Міжнародної конфедерації.

Зауважимо, що компанія Amazon є найбільшим в світі онлайн-рітейлером, що займається продажем товарів і послуг через інтернет. Окрім США, компанія працює в Канаді, Китаї, Бразилії, Японії та країнах Європи.

Джерело: http://newsbang.net/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.