Видавництво зашифрувало у книзі письменника-фантаста Джеймса Фрея інформацію про скарб Автор: lesya · Опубліковано: 28.05.2014 21:54 · Розділ: Життя

У всіх, кого приваблюють пригоди, хто з дитинства мріяв податися на пошуки скарбів, кого ваблять всілякі шифри і коди, тепер з’явилася можливість втілити свої мрії в життя. Так, пошук скарбів став реальністю.

Щоб вирушити в захопливу подорож, достатньо придбати книгу письменника-фантаста Джеймса Фрея – у ній видавці зашифрували інформацію про скарб. Щоправда, спершу цей шифр доведеться розгадати, і то не зволікаючи, адже відшукати заховані скарби є можливість у кожного читача.

За даними USA Today, той читач, якому першому вдасться розгадати шифр, закодований на сторінках нового роману американського письменника-фантаста Джеймса Фрея, зможе знайти скарб, захований в громадському місці. Щасливчик, якому вдасться розгадати, де захований сюрприз, стане володарем мільйонного статку. Так, розмір скарбу дорівнює мільйону доларів, при чому в золотих монетах.

Роман вийде в світ під егідою видавництва HarperCollins. Його випустять одразу в тридцяти шести країнах світу вже сьомого жовтня цього року.

В центрі роману Фрея - дванадцять підлітків, кожен з яких повинен знайти якийсь скарб, цим самим змінивши долю всього людства.

Історія обіцяє бути захопливою і цікавою, і, слід сказати, доволі масштабною: окрім книги світ побачать відеоігри на цю ж тематику, а також за мотивами роману планують зняти фільм.

Права на екранізацію фантастичної історії про підлітків вже викупила компанія 20th Century Fox. В якості продюсерів картини виступлять Вік Годфрі і Марті Боуен, які раніше доклали чимало зусиль до створення саги «Twilight».

До речі, письменник-фантаст Джеймс Фрей – досить неоднозначна постать в світовій літературі. Він неодноразово опинявся в центрі уваги, і не лише завдяки своїм літературним шедеврам.

Славу йому принесли фантастичні романи для підлітків, серед яких чи не найпопулярнішою є серія книг «Lorien Legacies», яку Фрей написав у співавторстві з Джобі Хьюзом, що взяв псевдонім Піттакус Лор.

А в січні 2006 навколо постаті письменника розгорівся скандал – світ дізнався правду про його роман «Мільйон осколків» (A Million Little Pieces, 2003). Написаний в 2003 році, у 2005 роман став бестселером. Книга нібито містила мемуари автора, та, як згодом виявилося, все в ній – не більше ніж вигадка, домисли та побрехеньки.

Найбільш безсоромною брехнею стала доля героя-наркомана, яку Джеймс Фрей видавав за реальний період з власного життя. В реальності ж нічого такого в житті письменника не було.

Джерело: http://www.runyweb.com

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.