Сирійський хлопчик впізнав убивцю, від рук якого загинув в минулому житті Автор: lesya · Опубліковано: 28.05.2014 19:15 · Розділ: Життя

До цих пір вченим так і не вдалося розгадати таємниць, якими багата оточуюча природа та й, зрештою, ми самі. І до цього часу дослідникам так і не вдалося встановити межу людських можливостей. Як і розгадати суть самого життя.

Так, хтось може вірити в те, що ми – це такий собі коктейль хімічних елементів, і після смерті нас не чекає абсолютно нічого. Та є й інші версії, і вони назбирують куди більше послідовників. Віруючі люди знають, що після смерті душа людини покидає тіло, і починає самостійну подорож. А куди, це вже залежить від того, яке життя вона на землі провадила, та від того, які релігійні погляди сповідує віруючий.

Для прикладу, деякі сирійці вірять у реінкарнацію – переселення душ. Нібито після смерті наша душа блукає в невідомості, поки знову не заселиться в інше тіло. Але коли вона знову поселяється в тілесній оболонці новонародженого, з її пам’яті стираються буквально всі спогади. І лише окремі обривки можуть потім зринати в пам’яті у вигляді дежавю.

В це складно повірити, особливо, людині раціональній. Втім, у Сирії живе хлопчик, який змушує замислитися навіть затятих скептиків.

Хлопчик, що пам'ятає минуле життя
Хлопчик, що пам'ятає минуле життя

Трирічний мешканець Сирії пам’ятає своє минуле життя. За словами малюка, загинув він від удару сокирою по голові…

Хлопчик мешкає неподалік Сирії в регіоні Голанських висот. Звичайний, нічим непримітний малюк раптово опинився в центрі уваги, після того, як заявив, що його було вбито сокирою – в попередньому житті.

Згідно з віруваннями конфесійної групи друзів, всі родимі плями, що з’являються на нашому тілі при народженні, безпосередньо пов'язані з фактом смерті в минулому житті. У хлопчика ж і справді на голові красувалася велика родима пляма.

Батьки хлоп’яти були неабияк спантеличені, коли малюк розказав їм, що загинув від удару сокирою по голові. Вони почали цікавитися, що насправді сталося.

Спершу хлоп’я попрохали показати дім, в якому він мешкав – хлопець добре пригадав село, в якому проживав, і навіть згадав ім’я, яким користувався в минулому житті.

Тоді почали розпитувати місцевих мешканців про чоловіка, ім’я якого хлопчик видав за своє. Відповідь, яку дали колишні сусіди сирійця, всіх ошелешила: чоловік, про якого вів бесіду малюк, чотири роки тому зник безвісти.

Тоді хлоп’я напружилося і згадало ще й прізвище та ім’я свого убивці. Коли жертва в новому тілі зустрілася зі своїм убивцею, той страшенно зблід, але провини своєї не визнав.

Однак і на цьому дивацтва та несподіванки не закінчилися. Хлопчик спромігся пригадати, в якому місці лежить його колишнє тіло, і провів туди старійшин. Коли скелет відкопали, на тому ж місці, де у маляти була родима пляма, красувався слід від смертельного поранення. Неподалік було знайдено і знаряддя вбивства - сокиру.

Побачивши, що все виплило на поверхню, злочинець зізнався у скоєному злочині.

Історія унікального сирійського хлопчика лягла в основу книги німецького лікаря Трутца Харда під назвою «Діти, які жили раніше: Реінкарнація сьогодні».

Джерело: http://mirfactov.com/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.