В Італії відкрили пляж для собак Автор: lesya · Опубліковано: 28.05.2014 15:48 · Розділ: Розваги

Фото з travel.obozrevatel.com
Фото з travel.obozrevatel.com

Собаки стали вірним другом людині, і багато хто сьогодні не може уявити свого життя без чотириногого товариша. Ось лише собака – це велика відповідальність, адже якщо ви вже взялися за її виховання, то просто змушені про неї подбати.

А з цим частенько виникають проблеми: якщо ви хочете подорожувати, вам доводиться прохати друзів чи сусідів або шукати спеціально навчених для цього людей, щоб приглянули за вашим домашнім улюбленцем на час вашої відсутності, адже взяти собаку з собою неможливо: людям з собаками закритий вхід у громадський транспорт, не зможуть вони пообідати в кафе чи ресторані, та й навіть на пляж вас не пустять, якщо ви раптом триматимете на повідку свого улюбленця.

Втім, у світі цю проблему намагаються вирішити шляхом відкриття розважальних закладів, куди впускають тільки людей у супроводі тварин, «парковок» для собак – нещодавно таку парковку відкрили у Італії, та навіть спеціалізованих пляжів для чотириногих. Пляж для собак, до речі, було відкрито також в Італії.

Так, недавно в італійському курортному місті Ріміні з’явився досить незвичний пляж, призначений для відпочинку з собаками.

Ідея облаштувати місце пляжного відпочинку для собак прийшла в голову двом братам Луці та Марко Агостіні. Спеціальна пляжна зона, яку вони створили, отримала назву «Rimini Dog - No Problem».

Виникнення ідеї зумовлене тим, що у всіх країнах Європи відвідування прибережних зон у супроводі чотириногих вихованців суворо заборонене. Якщо ж ви зігноруєте закон, доведеться заплатити солідний штраф.

Тепер же в місті з’явилася місцина, де собаки преспокійно зможуть гратися зі своїми господарями, насолоджуючись всіма перевагами відпочинку на узбережжі Адріатичного моря без загрози отримання штрафу.

Окрім території, де розважатимуться вихованці, на пляжі будуть лежаки, ресторани та кабінки для переодягання – вся ця «розкіш» вже для господарів. Також на території пляжу обладнають душ.

До речі, якщо у вас нема собаки, сюди краще не потикатися: вхід на пляж без супроводу пса суворо заборонений. Ось так, щоб не доводилося говорити про дискримінацію людей, що на час відпочинку не хочуть розлучатися з своїми друзями-тваринами.

Цікаво лише, як між собою миритимуться самі собаки. Далеко не всі господарі займаються дресируванням собак на достатньому рівні, а бійцівські породи псів, як відомо, досить агресивні, та чи не перетвориться, бува, пляж для собак на ринг для собачих боїв?..

Джерело: http://lookinhotels.ru/news/1540/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.