Гладкі кандидати рідше перемагають на виборах Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2014 23:26 · Розділ: Суспільство

Нещодавно американські вчені провели цікаве дослідження, в рамках якого з'ясували, як вага кандидатів впливаэ на результати виборів. Щоправда, з результатами вони трохи спізнилися: вибори в Україні вже пройшли і президента було обрано. Хоча з іншого боку, навпаки, якраз тепер ми маємо можливість перевірити результати роботи американців :-)

В рамках чергового дослідження співробітники Мічиганського університету вирішили з’ясувати, за кого з кандидатів найчастіше голосують виборці. При цьому всілякі там політичні програми, обіцянки та передвиборча кампанія до уваги не бралися. Натомість вчені звертали увагу на окремі риси зовнішності кандидатів на ту чи іншу виборну посаду.

В результаті вчені переконані, що у випадку, якщо ви хочете стати успішним політиком, вам доведеться скинути зайву вагу: за політиків, які страждають від ожиріння, виборці віддають голоси набагато рідше. Схожих висновків вдалося дійти на основі аналізу результатів виборів до сенату з 2008 по 2012 рік.

Вчені виявили дивну закономірність: гладкі кандидати набагато рідше здобувають перемогу у виборах. І що цікаво: рішення виборців ніяк не залежить ні від партійної приналежності кандидата, ні від політичного бекграунду. Найменшою популярністю розтовстілі політики користуються в середовищі студентів.

Третє підборіддя політикам явно не пасує
Третє підборіддя політикам явно не пасує

Що ж стосується жіноцтва, то гладким представницям прекрасної статі дорога в політику взагалі закрита – шанси на перемогу в них взагалі крихітні.

Вчені припускають, що результати проведеного ними дослідження можуть бути застосовані для більшості держав світу. Більше того, у тих країнах, де перемогу все-таки здобувають кандидати, що хворіють ожирінням, результати виборів сфальсифіковані.

До речі, оскільки проблема ожиріння сьогодні розвивається украй швидкими темпами, вчені намагаються знайти способи її подолання або хоча б призупинення. І недавно вони вирішили, що тенденція називати ожиріння хворобою дуже негативно впливає на «хворих»: люди із зайвою вагою, почувши, що всі їхні біди – це страшна хвороба, перестають з проблемою боротися, і замість того, щоб скидати вагу, обравши правильне харчування і фізичну активність, з величезного горя починають їсти ще більше, що, ясна річ, ні до чого доброго не приводить…

Цікаво, до якої категорії зарахували б американці новообраного президента?..

Джерело: http://mignews.com.ua/science/zdorove/2824125.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.