На аукціоні за 40 000 доларів було продано слово «The» Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2014 20:52 · Розділ: Події у світі

Є люди, які вміють заробляти гроші на рівному місці. Їм ні робота не потрібна, ні власний бізнес з цілою купою проблем та нервів: все, що їх оточує, вони можуть з легкістю перетворити на гроші.

Так, цими днями один мешканець чи, може, мешканка Австралії (ця особа вирішила залишитися інкогніто) заробила цілих сорок тисяч американських зелених, продавши слово «The».

Це не був ні автограф, написаний якоюсь знаменитістю або померлим давно класиком, за речами яких ведуть справжнє полювання фанати і шанувальники; не ніс ніякої цінності і клаптик паперу, на якому було написане слово, ні синє чорнило кулькової ручки… Словом, звичайне собі слово на звичайному папері, написане звичайною ручкою, купленою за копійки в найближчому кіоску…

Втім, можливо, все-таки не зовсім звичайні – очевидно, це слово було написане самим везінням, інакше чим можна пояснити те, що настільки дивовижна угода все-таки відбулася?..

Слово «The» було продано в рамках аукціону eBay. На аукціоні частенько з’являються дивні лоти, однак цей, схоже, перевершив усі очікування.

До речі, представник аукціону підтвердив, що такий лот і справді був, і, хоча він викликав подив, все було оформлено законно.

В описі лоту говорилося наступне: «Продаю слово «The», написане ручкою синього кольору на клаптику аркуша формату А4. Це слово може використовуватися буквально в тисячах речень», - написав продавець під ніком Sweatyman. До оголошення він додав кілька речень-прикладів використання артикля «The». І на завершення підкреслив, що лот перебуває у відмінному стані, ось лише перша буква трішки потерлася. Продавець навіть пообіцяв найбільш щедрому покупцеві безкоштовну доставку.

До лоту, як і годиться, додавалися фотографії. При чому їх було зроблено на тлі різних предметів – і на фоні ноутбука, і на фоні горщика з квітами. За словами продавця, цей клаптик може підкреслити красу морських черепашок чи навіть фортепіано.

Аукціон закінчився двадцять п’ятого травня, хоча, по ідеї, мав би ще тривати. На момент зникнення з аукціону його вартість склала сорок тисяч доларів. Ставок, як бачимо, багато, та й доволі високими були пропозиції за напис.

Поки що невідомо, чи продавець вирішив завершити аукціон достроково, чи, може, оголошення прибрали адміністратори сайту.

З молотка частенько продають незвичні предмети: власних дружин, одержимих ляльок, цноту...

Джерело: http://www.lazare.ru/

Інші новини розділу