У Москві відкриють перукарню імені Кончити Вурст Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2014 18:31 · Розділ: Події у світі

Навколо переможниці «Євробачення-2014», відомої під ім’ям Кончити Вурст, пристрасті не вщухають. Інтернет аж кишить жартами, обуренням і запеклими суперечками стосовно того, кому врешті-решт дісталася перемога в одному з найпрестижніших пісенних конкурсів Європи. І поки одні слиною бризкають, вигукуючи, куди ж воно котиться Європа, а інші з роззявленими ротами стежать за життям свого новоспеченого кумира, найбільш винахідливі і спритні особи вирішили перетворити Кончиту на джерело власного доходу.

Недавно, для прикладу, в магазинах Німеччини почали продавати ковбасу «Кончита Вурст». На упаковках з ковбасою красується зображення бородатої леді, а сам продукт так і називається "Konchita Wurst". У назві ковбаси було використано гру слів, адже Wurst німецькою – це ковбаса.

І ось не встигли користувачі оговтатися від ковбаси імені Кончити, як з’явилася чергова новина: вже зовсім скоро в столиці Росії Москві відкриють елітну перукарню, яку також назвуть на честь Кончити. При чому Кончита буде присутня не лише в назві – в оформленні інтер’єру, говорять організатори проекту, широко використовуватимуться бороди.

Щоправда, відвідати перукарню зможуть тільки ті, кому виповнилося вісімнадцять – інакше власників закладу можуть звинуватити у пропаганді гомосексуалізму.

Відкрити перукарню має намір відомий московський стиліст на ім’я Серж Клімов. Перукарня стане чимось на зразок клубу, в який вхід буде дозволено тільки за клубними картками.

Ковбаса імені Кончити (фото з сайту www.yaplakal.com)
Ковбаса імені Кончити (фото з сайту www.yaplakal.com)

«Відвідувачі перукарні зможуть замовити їжу та напої, а також поспівати у караоке. Той, хто виконає пісню Rise Like a Phoenix, яка й допомогла Кончиті (австрійцю Томасу Нойвірту) здобути перемогу, отримає дев’яносто вісім балів, і його обслуговуватимуть безкоштовно.

Як уже зазначалося вище, щоб уникнути звинувачень в «пропаганді нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх», особам до вісімнадцяти років вхід в перукарню суворо заборонений.

До речі, експерти вважають, що у перукарні – велике майбутнє. Москва – величезне місто, і салон імені Кончити успішно займе свою нішу на ринку послуг. Тим більше, що ім’я переможниці «Євробачення» ще довший час привертатиме увагу всього світу.

Повідомляється також, що на відкриття салону у Москві планують запросити і саму Кончиту Вурст.

Джерело: http://superomsk.ru/news/9720

Інші новини розділу