Поліцейський в Манілі регулює дорожній рух танцями Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2014 16:05 · Розділ: Події у світі

Ставлення наших співвітчизників до інспекторів дорожнього руху залишає бажати кращого: якщо частина водіїв намагається більш-менш лояльно ставитися до співробітників ДАІ, зводячи весь негатив, викликаний хранителями дорожніх законів, до жартів, то є й такі, які відверто їх ненавидять. Причин тому кілька: по-перше, це сформований стереотип, в рамках якого всі інспектори – це незграбні дядьки-хабарники, готові за копійку рідного батька продати, по-друге, це і ганебна поведінка деяких співробітників, які й справді готові за хабар закрити очі на відверте порушення прав, а іноді, навпаки, приписати нескоєні порушення старанним водіям.

Інша справа Філіппіни – тут інспектори дорожнього руху не те що не псують настрій водіям, а, навпаки, намагаються його підняти. Ну, якщо не всі, то принаймні один дорожній регулювальник ось уже більше десяти років веселить водіїв і пасажирів, що роз’їжджають вулицями столиці країни Маніли.

Регулювальника на ім’я Раміро Інохас знає вся столиця. Він виконує піруети, одночасно керуючи транспортним потоком. На роботу веселий інспектор виходить п'ять днів на тиждень і за будь-якої погоди.

І це при тому, що столиця Філіппін - Маніла – є найбільш густозаселеним містом світу. Дорожній рух тут украй напружений, і може видатися, що тут і на мить не розслабишся. Але регулювальнику Раміро це вдається – він демонструє справжні чудеса, вправно і вміло керюючи потоками автомобілів під час свого дивовижного танцю.

До речі, танцюючий регулювальник виходить на дороги столиці Філіппін вже більше десяти років. І кожного разу він продовжує дивувати водіїв і перехожих.

Для прикладу, кілька років тому напередодні різдвяних свят він переодягся у костюм Санта Клауса. У такий спосіб Раміро вирішив допомогти людям створити передсвятковий настрій.

До речі, перевдягатися в костюм Санти стало для Інохаса доброю традицією – він переконаний, що його зовнішній вигляд допомагає водіям менше нервувати в очікуванні перемикання сигналу світлофора, тим більше, що працює Раміро на одному з найжвавіших перехресть міста.

Що ж стосується водіїв, то їм дії регулювальника прийшлися по душі. Вони привертають до себе увагу, викликають посмішку, а це вже саме по собі змушує слідувати правилам дорожнього руху – ну не треба ж бо засмучувати такого кумедного регулювальника.

Переглянути відео можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=8nB95mOYjyE

Джерело: http://mignews.com.ua/

Інші новини розділу