Туристам Берліна пропонують "телефонні" екскурсії Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2014 14:12 · Розділ: Розваги

Колись відомий богослов і філософ, сьогодні занесений і православною, і католицькою церквою до лику святих, Аврелій Августин сказав: «Світ – це книга, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку»…

Всього кілька слів – і який глибокий зміст… Справді, уявіть собі, що вам хтось довго і ретельно описує смак якогось екзотичного фрукта, який ви ніколи в житті не куштували. Що вам з цього опису? Абсолютно нічого: поки ви самі не скуштуєте, ви не знатимете, який цей фрукт на смак.

Так само і світ – поки ви його не побачите, не відчуєте аромат древніх міст та дивовижну атмосферу, яку відкриває кожна нова точка подорожі, до тих пір ви не знатимете, яким він є насправді. Не допоможуть вам ні книги, ні розповіді друзів, ні навіть яскраві фотографії – все це мертве для вас, а ось власні враження, увібрані кожною клітиною тіла, залишаться навіки.

Тому замість того, щоб витрачати гроші на клуби та бари, вирушайте у подорож! Для початку по Європі. Тим більше, що сьогодні туристичні фірми пропонують доступні по ціні екскурсії.

Для прикладу, можна з’їздити в Берлін. Столиця Німеччини неодмінно зачарує вас своєю красою, тим більше, що тепер туристи Берліна отримали унікальну можливість заощаджувати на екскурсіях.

Щоправда, перед тим, як вирушати в подорож, вам варто було б відвідати курсы немецкого язика – як-не-як, подорож вийде куди цікавішою, якщо ви знатимете мову місцевого населення. Втім, згодиться й англійська, а в крайньому випадку ви можете порозумітися й російською.

Що ж стосується екскурсій, то туристам німецької столиці пропонують унікальну можливість здійснювати екскурсії без гіда. Нецікаво, скажете ви? Що з того, що ви оглядатимете будівлі, не знаючи, яку історичну цінність вони становлять? Зовсім ні: про все вам розкаже один телефонний додаток, розроблений і представлений недавно голландцем Бернардусом Стеєнбеком, який протягом двох десятиліть пропрацював екскурсоводом у Берліні.

Берлін (фото з сайту gopomiru.ru)
Берлін (фото з сайту gopomiru.ru)

Бернардусові подобалася його робота, але здоров’я не дозволяло працювати далі, і він змушений був піти на відпочинок. Тоді чоловік вирішив, що його знання, досвід і багаторічна практика можуть ще стати в нагоді людям, та й самому йому принести якийсь дохід. І він розробив кілька програм, таких собі «екскурсій в телефоні». Серед цих екскурсій є тематичні, такі як, наприклад, Berlin History, що оповідає історію міста, та Berlin Kalter Krieg, яка освітлює долю Берліну в роки «холодної війни».

Програма являє собою мультимедійний гід, що включає відеофайли та аудіозаписи. Використовуючи GPS-навігатор, смартфон, на якому буде встановлено такий додаток, розкаже своєму власнику про місця, в який він перебуває, про історичне значення будівель тощо - так, як би це зробив найдосвідченіший екскурсовод.

Крім того, користувачі матимуть можливість переглядати фотографії найбільш визначних пам’яток, зроблені в різні роки.

Програма підтримує сім мов: німецьку, англійську, іспанську, італійську, французьку, голландську і російську.

Джерело: http://www.otzyv.ru/news.php?id=17418

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.