Американка виміняла пропозицію руки та серця на 257 сандвічів Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2014 08:59 · Розділ: Події у світі

На що тільки не здатні жінки заради того, щоб отримати від коханого пропозицію руки та серця, і на що лише не підуть чоловіки, щоб отримати улюблені і смачні сандвічі?.. Правильно: жінки готуватимуть сандвічі, а чоловіки за це віддадуть їм заповітні органи (в переносному значенні)…

Так, недавно співробітниці газети New York Post Стефані Сміт вдалося-таки вирвати у свого не надто активного коханого пропозицію руки та серця, і для цього жінці довелося приготувати своєму обранцеві цілих двісті п’ятдесят сім різноманітних сендвічів.

Всі бутерброди, які вперта американка готувала своєму бойфренду, з’являлися на світ в рамках укладеної між коханими угоди, згідно з якою, лише приготувавши три сотні сандвічів, дівчина отримає обручку. Але, як бачимо, чи то бутерброди надокучили американцеві, чи то він зжалився над своєю обраницею, але пропозицію руки та серця Сміт отримала на сорок три сандвіча раніше, ніж було вказано в угоді.

Стефані Сміт розпочала відлік бутербродів ще два роки тому, в 2012, коли її коханий, було, обмовився, що вона заходиться в трьохстах сандвічах від обручки.

До речі, прийняти цей виклик Стефані змусило не дише безмежне кохання до Еріка, але й вроджена цілеспрямованість вкупі з любов’ю до кулінарії.

Щоб якось контролювати свої успіхи та повідомляти про них світові, Стефані навіть завела свій власний блог, який назвала 300 sandwiches: тут вона публікувала всю можливу інформацію, пов’язану з її майбутніми заручинами з Еріком Шульте. Крім банального вихваляння, жінка ще й публікувала рецепти і фотографії сандвічів, в результаті чого її блог став досить популярним.

Останній рецепт вона опублікувала дев’ятнадцятого травня. У ньому вона й оповідала про особливий, як виявилося, двісті п’ятдесят сьомий сандвіч, приготований з філе риби махі-махі, манго, томату, салату, перцю та інших інгредієнтів.

І вже на другий день, двадцятого травня, в блозі Стефані Сміт з'явився пост, у якому вона повідомила, що Ерік нарешті зробив їй пропозицію. «Словами неможливо передати, яка я щаслива. Не тому, що отримала цю обручка, а тому, що мене чекають дивовижні пригоди, які мені належить пережити разом з моєю другою половинкою», - поділилася радістю з користувачами Інтернету журналістка.

Щоправда, коли ж врешті-решт відбудеться церемонія одруження, і Стефані Сміт та Ерік Шульте офіційно стануть чоловіком та дружиною, не повідомляється. Та, схоже на те, тепер все обійдеться без сандвічів.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/05/21/sandwiches/

Інші новини розділу