В Амстердамі відкриють бордель для мусульман Автор: lesya · Опубліковано: 26.05.2014 19:20 · Розділ: Розваги

Амстердам… Місто вільних смаків, розваг та відпочинку, що дарує прекрасну можливість добре провести час практично усім – і естетам, і любителям гострих відчуттів…

Незабаром, повідомляється, тут з’явиться ще одна розвага – бордель для мусульман. Проститутки в цьому досить незвичному публічному домі будуть не прості, а халяльні.

Публічний дім отримає назву «Теплий місяць», і створюють його спеціально для мусульман. Заклад розпочне свою роботу вже в червні цього року.

Повії, що працюватимуть в борделі, мають відповідати особливим вимогам: окрім вмінь і готовності всіма можливими способами ублажати клієнта і приємної зовнішності, вони ще й змушені будуть відповідати певним «халяльним» критеріям.

А це означає, що працівниці мусульманського публічного дому не матимуть права вживати алкоголь та наркотики, більше того, вони будуть зобов’язані молитися Аллахові не менше п’яти разів на день, навіть якщо час молитви збігатиметься з часом обслуговування відвідувачів.

При цьому не уточнюється, чи дозволятимуть повіям хоча б курити трубку чи цигарки. Також невідомо, чи всі вони будуть мусульманками, чи, може, необхідність молитися буде просто черговим робочим обов’язком.

Відкриття борделю для мусульман стало цікавою і доволі суперечливою ініціативою. Справа в тому, що термін «халяльні» означає «допустимі» згідно законів шаріату. В той же час іслам суворо забороняє позашлюбні сексуальні відносини.

Втім, авторитетні імами схвально сприйняли ініціативу з відкриття борделю для мусульман. Закони законами, шаріат шаріатом, але правді дивитися у вічі треба: сьогодні чимало мусульман користуються послугами повій. Тепер же вони отримають можливість вибирати з-поміж жінок, поведінка яких хоч в дечому відповідає вимогам релігії.

Майбутній менеджер «Теплого місяця» Джонатан Свік розповів, що отримав схвалення від трьох авторитетних імамів з помірними поглядами. Він також додає, що на сьогоднішній день близько четвертини всього населення земної кулі – це мусульмани, і, як у випадку з представниками інших релігій, вони час від часу вдаються до послуг повій. Тепер всі мусульмани, яким раптом заманеться побалувати себе, зможуть зробити це без здійснення харама.

Втім, далеко не всі мусульмани позитивно поставилися до ініціативи – у багатьох вона викликала обурення. Справа в тому, що шаріат забороняє жінкам навіть торкатися до чоловіків, які не є членами їхньої родини, і навіть невинний поцілунок розцінюється як ганебний злочин.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.