Коханки священиків написали Папі Римському листа, у якому вимагають скасувати целібат Автор: lesya · Опубліковано: 26.05.2014 17:17 · Розділ: Релігія

Доволі неоднозначне звернення цими днями отримав Папа Римський – двадцять шість жінок, що є коханками священиків, підписалися під листом з вимогою скасувати целібат. Жінки не тільки поскаржилися Папі на свої страждання, але й виступили з проханням зробити щось корисне не лише для них, але й для всієї Церкви. Про це пише Паоло Родарі, кореспондент газети La Repubblica.

Вони зверталися до Папи Франциска на «ти» і розповіли, що перебувають в любовних взаєминах зі священиками. Коханки попросили Папу переглянути закон про безшлюбність духовенства. Адже це б позитивно позначилося на церкві в цілому.

Звісно, таємничі дами не наважилися розголошувати свої імена. Вони лише вказали імена, дані їм при хрещенні, додавши до них початкову літеру прізвища. Інші ж обмежилися лише іменем і вказівкою місця народження.

До речі, щоб довести автентичність листа Папі, жінки навіть надали номер мобільного, за яким можна перевірити, що все, про що йдеться в листі, правда. За словами відважних коханок, вони є тим невеликим прикладом, якому довірено говорити від імені багатьох, «що змушені жити у мовчанні», - говориться у статті.

До речі, діючий Папа Римський Франциск ніколи не виступав за скасування латинської традиції целібату. Скоріше, навпаки: будучи архієпископом, він закликав священиків ревно слідувати цій дисципліні.

До речі, в Італії стосунки священиків і жінок – явище не надто розповсюджене, а ось у Австрії та Німеччині – це звичайна практика.

У листі жінки благають Папу зглянутися на їхні страждання, зумовлені необхідністю жити поза законом, переступаючи заборону на шлюб.

Закони целібату римо-католицької церкви діють більше тисячі років. Вважається, ніби стаючи церковником, священик бере Церкву за єдину законну жінку – щоб не відволікатися на суєтні дрібниці і повністю віддати своє життя на служіння Церкві. Однак жінки, що підписалися під листом, переконані, що їхні коханці служили б церкві набагато відданіше, з набагато більшою пристрастю, якщо б знали, що їх підтримують офіційні дружини та спільно нажиті діти.

Жінки просять у Папи зустрічі, на якій могли б про все поговорити. Інакше у священиків, що хочуть мати сім’ю, є лише два варіанти: або і далі підтримувати «незаконні» взаємини, або ж офіційно одружитися, покинувши служіння. І дуже часто цей вибір буває украй болісним.

Власне, жінки вважають целібат і причиною педофілії, оскільки через відсутність можливості задовольнити свої природні сексуальні потреби, священики стають збоченцями.

Джерело: http://www.inopressa.ru/

Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.