Американські студенти розробили програму, яка боротиметься з залежністю від смартфонів Автор: lesya · Опубліковано: 26.05.2014 16:42 · Розділ: Нові технології

Фото з iport.kz
Фото з iport.kz

Всі студенти знають, що дуже важливо не лише володіти певним багажем знань, але й вміти застосовувати ці знання на практиці. Так, скажімо, кому потрібен бухгалтер, добре знайомий з економічними теоріями, який не вміє провести елементарний підрахунок, і навряд чи хтось візьме на роботу програміста, який на практиці не створить навіть найпростішої програми…

Та й, зрештою, переважна більшість студентів поступають у вуз для того, щоб потім отримати можливість будувати власну кар’єру. Але іноді трапляється так, що знань, здобутих в стінах навчального закладу, на практиці виявляється недостатньо, і для того, щоб влаштуватися на престижну роботу з пристойною зарплатою, доводиться відвідувати додаткові курси.

Бухгалтерам-початківцям можуть знадобитися бухгалтерські курси, при чому доступні вони як у Києві, так і в регіональних містах, а знайти їх можна тут, випускникам іноземної філології не завадить закінчити курси професійного перекладача іноземної, оскільки вони доповнять та удосконалять здобуті в студентські роки навики, тощо.

І, як уже зазначалося вище, щоб стати справжнім професіоналом, необхідно удосконалювати свої практичні уміння. Студенти-філологи можуть підзаробляти приватними уроками, бухгалтери-початківці – проведенням найпростіших підрахунків, а майбутні програмісти – створенням оригінальних програм, які, до речі, в майбутньому можуть принести їм неабиякий успіх. Як у випадку зі студентами Сіракузького університету.

Так, недавно американські студенти представили світові програму, покликану допомогти боротися зі «смартфонною» залежністю.

І справді, сьогодні звичка не відривати очей від екрану смартфону перетворилася на хворобливу залежність. Багато хто навіть не знає, що він залежний, переконані автори пристрою. Тому вони наводять «симптоми» залежності:

«Голова, схилена до пристрою, пальці, що ширяють над екранною клавіатурою, постійне очікування ще одного повідомлення, що має прийти на електронну пошту, ще однієї кумедної картинки чи текстового повідомлення - ось типова картина нашого так званого цивілізованого світу. Зробите зауваження - почуєте: «Я просто в чаті з друзями», «Я всього лише перевіряю пошту», «Я можу відкласти телефон набік будь-якої миті». Насправді ж, як і у випадку з більшістю залежностей, потяг занадто сильний…».

За вирішення цієї проблеми взялися студенти Сіракузького університету - Рейчел Семплс і Джекі Греко. Вони розробили додаток до смартфону, який уже встиг отримати кілька престижних премій. Додаток отримав назву Tock. Додаток потребує реєстрації, після чого він створює профіль користувача. В профілі синхронізується вся інформація про власника смартфону із соціальних мереж. Після реєстрації необхідно запросити до своєрідних змагань кількох своїх друзів, уклавши з ними щось на зразок парі. Хто довше протримається подалі від свого смартфону, не зайшовши до мережі, той отримає винагороду у вигляді балів. Бали додаватимуться, і врешті-решт їх можна буде обміняти на реальні винагороди.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.