Російські водії зняли подорож до пекла Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2014 22:45 · Розділ: Події у світі

Недавно російські водії зняли відео, яке в Інтернеті користувачі охрестили як «подорож до пекла». Справді, пекельний вогонь, що охопив тайгу і крізь який намагаються проскочити водії, навіває жах.

Ролик було знято автомобільним реєстратором. Водій авто, що й виклав ролик у Інтернет, зважився на смертельно небезпечну поїздку через тайгу під час однієї з найсильніших пожеж.

В описі до опублікованого відеоролику вказано, що пожежа сталася кілька днів тому, дев’ятнадцятого травня, на дорозі з іркутського селища Шестаки до міста Железногорськ. Пекельна поїздка, судячи з усього, відбулася саме дев’ятнадцятого травня, якраз тоді, коли співробітники МНС повідомили про пожежу, яка несподівано зайнялася в лісах Іркутської області.

На одному з місцевих сайтів в той день хтось залишив досить драматичне повідомлення. У ньому йшлося, що селище Шестакове може згоріти повністю. Його мешканці опинилися в пастці, оскільки з трьох сторін на них наступав вогонь.

«По залізниці, в кілометрі від нас, горить тайга, на Селезневських полях, за дев'ять кілометрів від нас, горить тайга, в тридцяти кілометрах від нас, у м. Желєзногорськ-Ілімський, в тринадцятому мікрорайоні вже горять будинки», - чується розпачливий зойк когось із користувачів.

Відео і справді аж дихає полум’ям.


Опублікований ролик викликав жваві обговорення в Інтернеті. Хтось, здебільшого росіяни, називають вчинок анонімного водія або слабоумством, або відвагою.

Втім, до якої категорії його зарахувати, не нам судити, адже, цілком ймовірно, водій просто хотів вибратися з тайгового пекла. Ризик і справді був смертельним, що яскраво демонструє охоплений полум’ям автомобіль, показаний на відео на першій хвилині та другій секунді.

До палкої дискусії приєдналися й іноземні користувачі. Деякі з них, приміром, користувачі сайту Gizmodo, переконані, що записи, зроблені автомобільними реєстраторами в Росії, заслуговують називатися кращими серед опублікованих на YouTube. Вони навіть пропонують запустити спеціальний кабельний канал, по якому ці записи демонструвалися б.

Що ж стосується інциденту з пожежею, то співробітники МВС Росії заявили, що вже затримали винуватця пожежі, яка сталася внаслідок порушення правил безпечного поводження в лісі.

Всього в пожежі згоріло більше двадцяти будинків, та чи є жертви серед людей, не повідомляється.

Джерело: http://auto.newsru.com/

Інші новини розділу