В Австрії збудують найдовший підвісний міст в світі Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2014 21:09 · Розділ: Цікаві факти

Любите екстрим і краєвиди, від яких запирає дух і кров холоне в жилах? Тоді вам стелиться дорога до Австії, адже зовсім скоро тут збудують міст, що стане найдовшим пішохідним підвісним мостом світу. Він височітиме на відстані більш ніж ста метрів над землею.

Міст планують збудувати в австрійському Тіролі, і він називатиметься Highline 179. Довжина цього так би мовити атракціону складе чотириста три метри, тоді як ширина – всього сто двадцять сантиметрів. Він розташовуватиметься на висоті ста тринадцяти метрів, і звідси відкриватимуться чудові краєвиди на навколишню місцевість.

Довжина мосту складе 403 метри (фото з сайту www.nessler-zt.at)
Довжина мосту складе 403 метри (фото з сайту www.nessler-zt.at)

Сам міст важитиме цілих сімдесят тонн, а триматимуть його всього чотири сталевих канати. Втім, одночасно конструкція зможе витримати близько тисячі осіб.

Автором проекту став архітектор Армін Вальхен. Він давненько мріяв з'єднати таким мостом замок Еренберг і форт Клавдія, і тепер це стало можливим. Радості архітектора не було меж, і на церемонії, що відбувалася на початку травня з нагоди закладки першого каменю в проект найдовшого пішохідного підвісного моста, Вальхен, не стримуючи емоцій, заявив, що то був найщасливіший день його життя.

За словами експертів, міст, що стане найдовшою підвісною пішохідною доріжкою світу, має всі шанси на те, щоб стати новим символом Тіролю. Завершити проект планують вже в жовтні цього року – тоді у всіх нас з’явиться можливість відчути на собі, що таке чотириста тридцять метрів чистого адреналіну та незабутніх вражень.

До речі, міст Highline 179 потрапить до Книги рекордів Гіннесса, адже його довжина на цілих тринадцять метрів перевищуватиме довжину нинішнього рекордсмена серед підвісних мостів - конструкцію Kokonoe Yume Ootsurihashi, що знаходиться в Японії.

На реалізацію проекту доведеться витратити більше двох мільйонів євро. Та очікується, що будівництво швидко себе окупить, оскільки стане черговою туристичною пам’яткою. Охочі прогулятися найдовшою підвісною пішохідною конструкцією світу платитимуть вісім євро за дорослого та п’ять євро за дитину.

А це - скляний міст у Китаї, що височіє над проваллям на висоті 1430 метрів (фото з http://4tours.ru/?p=154)
А це - скляний міст у Китаї, що височіє над проваллям на висоті 1430 метрів (фото з http://4tours.ru/?p=154)
А ось іще одне фото Стежини страху (фото з http://www.liveinternet.ru/)
А ось іще одне фото Стежини страху (фото з http://www.liveinternet.ru/)


Джерело: http://realty.newsru.com/

Інші новини розділу