Американські соціологи з'ясували, що для жінок важливіше: розмір грудей чи рівень інтелекту Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2014 17:47 · Розділ: Суспільство

Американські соціологи недавно вирішили провести досить пікантне дослідження, поцікавившись у жінок, що для них важливіше: розмір грудей чи рівень інтелекту. В результаті виявилося, що більшість представниць прекрасної статі куди більше стурбовані своїм бюстом, аніж мізками.

В рамках дослідження американці опитали 1142 жінок зі США та Європи у віковій категорії від вісімнадцяти до двадцяти п’яти років. Соціологи задалися метою з’ясувати, що, на думку самих жінок, має привертати увагу чоловіків. Також в учасниць опитування цікавилися, на які жертви вони готові були б піти заради того, щоб більше подобатися молодим чоловікам. Результати виявилися досить несподіваними і прикрими для плоскогрудих розумниць.

Більше як 41% учасниць дослідження заявили, що розмір грудей має для них куди більше значення, аніж рівень інтелекту: високим рівнем IQ чоловіка не привабиш, переконані вони. При цьому 24% дівчат, які надали перевагу зовнішності, зізналися, що почувалися б набагато щасливішими, якби їхні груди були хоч трохи більшими, ніж є зараз.

Немало виявилося й таких, що готові навіть «пожертвувати мізками» заради збільшення грудей. Для багатьох пріоритетним виявилося бажання схуднути – вони не проти були б стати дурненькими, але стрункенькими.

57% учасниць експерименту переконані, що чоловіки куди більше клюють на зовнішність, ніж на розум чи якісь інші моральні якості. І лише 43% жінок вважають інтелект вельми корисною штукою, і заради зовнішності вони б не погодилися пожертвувати своїм IQ.

Автори дослідження взялися прокоментувати цю досить несподівану тенденцію. Вони вважають, що на зростаючому значенні зовнішнього вигляду для самих жінок позначилася так звана «глянцева пропаганда». При чому вплив цієї пропаганди є двостороннім, тобто йому піддаються як чоловіки, так і жінки.

Справді, чоловіки, на яких з усіх боків дивляться плакати і обкладинки із зображенням звабливих фотомоделей, і собі хочуть завести таку ж подругу. Друга сторона цього впливу – самі дівчата, які, не відповідаючи встановленим модою критеріям, думають, що вони не сподобаються чоловікам до тих пір, поки не підженуть свою зовнішність до відповідних критеріїв.

Однак це неправильно, вважають соціологи, радячи дівчатам, чия зовнішність далека від рекламних і модельних стандартів, полюбити себе такими, якими вони є, не намагаючись догодити чиїмось смакам.

Джерело: http://dozor.kharkov.ua/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.