У Перу відбулося масове весілля собак Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2014 15:18 · Розділ: Життя

Любов окремих індивідів до братів наших менших часом переходить всі корони. Звісно, любити тварин і піклуватися про них треба – це справа і справді благородна, але прирівнювати чотириногих друзів до людей – це вже занадто. Втім, далеко не всі дотримуються такої думки, і у світі з’являється все більше «людських» речей, призначених для собак та кішок.

Так, у різних містах світу почали з’являтися кафе, куди вхід дозволений тільки собакам та їхнім господарям. Собаки тут можуть на всіх правах сісти за стіл, застелитися серветкою і пообідати разом зі своїм господарем. Щоправда, прибори тримати в лапах все ж таки не вийде. Є аналогічні розважальні заклади для кішок.

Більше того, на ринок навіть вийшли такі продукти, як пиво для собак та вино для котів – ці коктейлі, ясна річ, не містять алкоголю, однак своїм смаком нагадують ті пиво та вино, що п’ємо ми.

А недавно у Перу навіть зіграли весілля для собак. Захід став масовим, і в ньому взяло участь сорок собак та їхні господарі.

В церемонії одруження, що проходила в столиці країни Лімі, взяли участь собаки дрібних порід: чихуахуа, ши-тцу, спанієлі та інші. З нагоди торжества їх відповідним чином прибрали: «дами» одягнули на себе весільні сукні і фату, а ось джентльмени красувалися у смокінгах.

Коли процедура реєстрації собачого «шлюбу» була завершена, чотириногі молодята отримали справжні свідоцтва про шлюб. На них замість традиційного підпису вони залишили відбитки своїх лап.

Незвичну церемонію організувала Інгрід Чаваррі. Вона розповіла, що провела захід з метою підвищення відповідальності господарів тварин за свої улюбленців.

Цікаво, як у такий спосіб вона планувала «напоумити» безвідповідальних господарів? Натякнути, що собаки – «теж люди»? Зрештою, цей захід можна назвати свого роду блюзнірством, яке, ймовірно, ображає самих тварин... Носити на собі незручне вбрання, брати участь у якихось церемоніях – де гарантія, що все це тваринам до душі?

До речі, недавно один собака з Росії – любитель попоїздити на мотоциклах - був прийнятий у міжнародний байкерський клуб собак, і тепер він отримав офіційний статус собаки-байкера. Пес на прізвисько Спіч полюбляв подорожувати зі своїм господарем, він носив захисні окуляри, шолом і шкірянку. Тепер у Спіча з’явилася своя персональна сторінка серед членів клубу.

Пес-байкер
Пес-байкер


Джерело: www.topnews.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.