У США викладача відсторонили від роботи за цитату з серіалу "Ігри престолів" Автор: lesya · Опубліковано: 21.05.2014 18:18 · Розділ: Освіта

Популярні серіали дозволяють не лише добре відпочити та гарно провести час, але й можуть стати причиною того, що вас виженуть з роботи. І для цього не треба переодягатися у ельфа чи прикидатися Супергероєм – варто лише процитувати улюблений фільм.

Власне, за цитату з одного популярного сьогодні фільму у США викладача відсторонили від роботи – керівництво навчального закладу вирішило, що фраза таїть в собі неабияку загрозу як для самих учнів, так і для колег-викладачів. І їх не зупинило навіть те, що фраза не була промовлена героєм нашої статті вголос, а лише опублікована на сторінках соціальної мережі в якості напису на футболці його доньки.

Інцидент стався у південноамериканському містечку Парамус, штат Нью-Джерсі. Доктора інституту відсторонили від роботи за те, що він у соцмережі опублікував фото, на якому була зображена його семирічна донька, одягнена в футболку, на якій красувався напис – цитата з серіалу «Ігри престолів».

Справа в тому, що на майці було написане досить погрозливе «Я візьму те, що мені належить, вогнем і кров'ю»! Керівництво університету вирішило, що вираз таїть в собі якийсь прихований зміст, й учителя мистецтва та анімації в громадському інституті округу Берген Френсіса Шмідта (Francis Schmidt) відсторонили від роботи. Тепер до виконання своїх обов’язків він зможе повернутися лише через вісім днів, та й то якщо виконає певні вимоги адміністрації.

Шмідт розповів журналістам, що, публікуючи фотографію, навіть не сподівався, що може наробити собі неприємностей. Та вийшло так, що одним з мешканців планети, які побачили опубліковане фото, став декан університету, який одразу насторожився: у контексті того, що інциденти з вогнепальною зброєю все частіше відбувається прямо в стінах навчальних закладів, а під розправу потрапляють як учні, так і викладачі, якісь там закиди про вогонь та кров повинні насторожити тверезо мислячого декана.

Донька професора (фото з vk.com)
Донька професора (фото з vk.com)

І навіть вибачення Шмідта і його пояснення, що фото не містило погрози ні учням інституту, ні викладачам, ні самому декану, ситуації не виправили: його відсторонили від занять, та ще й видали указ пройти консультацію у психіатра.

Що ж стосується адміністрації навчального закладу, то вона вважає свій вчинок цілком виправданим: це, мовляв, звичайна міра, спрямована на розслідування кожної потенційної небезпеки, яка може становити загрозу викладачам та учням.

Джерело: http://shett.ru/?p=1268

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.