Скільки коштує дитина? Автор: Lesly · Опубліковано: 06.08.2009 13:10 · Розділ: Суспільство

Не таємниця, що в наш час виховання дітей обходиться не дешево. Нещодавно дослідники Центру з політики та сприяння у сфері харчування при Міністерстві сільського господарства США, в щорічному звіті оприлюднили більш точні цифри: американська сім’я з середнім рівнем доходів витрачає на цю місію близько четвертини мільйона доларів. При коригуванні на індекс інфляції, вищезазначені витрати збільшуються до 292 тис. дол. США.

Сім’ї з більшими доходами витрачають більше грошей на потреби пов’язані з дітьми, говориться в звіті. Подружня пара з річним доходом менше 57 тис. дол. США витратить близько 160 тисяч, щоб виростити дитину та дати їй освіту. Пари з середнім рівнем достатку (від 57 до 99 тис. дол. США) витратять 221 тисячу, а люди з вищим рівнем доходу, до того часу, поки їхнім чадам виповнюється 17 років, в загальному розкошелюються на 367 тисяч.

Неповні сім’ї в США з рівнем доходу до 57 тисяч в середньому витрачають на 7% менше ніж сім'ї з двома працюючими, того ж рівня достатків.

Вперше подібний звіт було опубліковано 1960 року, тоді коли затрати, пов’язані з вихованням дітей були фактично незначними, а тепер, коли більшість працюючих сімей звертаються по зовнішню допомогу для догляду за дитиною, витрати стали справді великими.

Як підсумували дослідники, однією з найбільших змін з плином часу стало різке збільшення витрат, пов’язаних з доглядом за новонародженими та дітьми дошкільного віку.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.