На Китай звалилися одразу три НЛО Автор: lesya · Опубліковано: 21.05.2014 15:03 · Розділ: Події у світі

Минулої п’ятниці в Китаї відбулася подія, яка неабияк спантеличила мешканців країни: на територію північно-східної провінції Хейлунцзян з неба звалилися одразу три НЛО. За словами очевидців, спершу пролунав пронизливий моторошний звук, а тоді зверху посипалися вогняні кулі.

За даними місцевих ЗМІ, НЛО, що впали у Китаї, мають кулясту форму. Перша куля влучила прямо в город одного з мешканців села Іань, неабияк налякавши як самого власника дому, так і його сусідів.

«Спершу я почув гучний звук, а коли глянув угору, то побачив, що до мене щодуху мчить якийсь круглий предмет. Зовні він скидався на металеву кулю, охоплену полум'ям, - розповів журналістам свідок події. - Я подумав, що то якийсь метеорит, тому сховався вдома і чекав, коли ж усе скінчиться».

Однак скінчилося все тим, що предмет, досягши землі, утворив навколо себе круглий виїмок. І тишина… Врешті-решт китаєць разом з сусідами наважився підійти до місця події.

І їх чекало неабияке здивування: китайці побачили металевий кулястий об'єкт з нерівними краями і слідами горіння. Вага кулі, що звалилася з неба, складає дев’яносто кілограмів.

Фото з сайту http://obozrevatel.com/
Фото з сайту http://obozrevatel.com/

Далі непрошені гості завітали до мешканців повіту Байцюань – до них прилетіли одразу два невпізнані об’єкти. Всі очевидці в один голос твердять, що бачили кулі зі сріблясто-сірого металу, що летіли згори, охоплені полум’ям.

Представники спецслужб на місце аварії прибули оперативно, й одразу почали досліджувати, що сталося та що це за НЛО напали на Китай. Та поки тривали дослідження пошкоджених територій, місцеві мешканці наперебій почали складати неймовірні історії про катастрофу якихось інопланетних апаратів.

Служби оперативно приступили до справи (фото з http://obozrevatel.com/)
Служби оперативно приступили до справи (фото з http://obozrevatel.com/)


Однак у експертів з’явилася версія більш приземлена: об’єкти кулястої форми – це зовсім не НЛО, а уламки якогось супутника або ракети-носія.

Версія експертів виглядає більш правдоподібною, тим більше, якщо врахувати, саме в той день з Байконура було запущено ракету-носій «Протон-М», у якого на 546 секунді польоту відмовило рульове управління і двигун третього ступеня. Повідомлялося, що ракета згоріла якраз над Китаєм.

Тим не менше, китайські чиновники поспішили заспокоїти місцевих мешканців, запевнивши їх, що розслідування інцидентів триватиме до повного вияснення.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу