5 комп'ютерних програм, що спішать на поміч студентові Автор: lesya · Опубліковано: 21.05.2014 14:11 · Розділ: Освіта

Навчання в університеті – справа непроста, особливо, якщо ви вчитеся не заради оцінки чи диплому, а задля здобуття відповідних знань та навиків. Старанному студентові доводиться перечитувати тонни літератури, годинами просиджувати в бібліотеках і постійно працювати над собою. Але від такого шаленого темпу життя вчорашній школяр, чого доброго, може і ноги натягнути! І тоді диплом уже навряд чи когось потішить…

Тому навіть якщо ви намагаєтеся виконувати буквально все, що наказують вам викладачі, ніколи не забувайте про власне здоров’я та самопочуття. Намагайтеся максимально спростити навчальний процес, не витрачаючи часу на зайве. А допоможе вам у цьому звичайний комп’ютер, що укупі з Інтернетом відкриває нові можливості навчання. Пропонуємо вам п’ятірку програм, без яких сучасному студентові не обійтися.

1. Microsoft Office. Це, мабуть, найпотрібніша програма з усіх. Без неї ви не зможете належним чином оформити ні дипломну, ні курсову роботу, ні навіть реферат. Крім того, можливість складання таблиць допоможе систематизувати дані, зробити нотатки чи виписки, не завалюючи своє помешкання купою шпаргалок та паперу. Також програма дозволяє робити презентації.

На зміну книгам прийшли комп'ютери
На зміну книгам прийшли комп'ютери

До речі, заощадити власний час можна і в інший спосіб: замовити написання курсової на сайті https://diplom.ua/ru/ordertype/presentation – так ви матимете куди більше часу на вивчення матеріалу, по якому пишете курсову чи дипломну, що неодмінно вам в майбутньому знадобиться.

2. Другою у списку програм, що полегшують життя сучасним студентам, є програма UTorrent. Вона дозволяє безкоштовно скачувати цілу купу матеріалу. Це і аудіокниги, і відеоуроки, навчальні матеріали, і багато чого іще.

3. Уявіть собі, що вам кров з носа потрібна одна книга, а її в бібліотеці не видають, та й в електронному варіанті книга не випускалася… До закриття читального залу якась година, і ви явно не встигнете опрацювати потрібний вам матеріал. А опрацювати-то слід на завтра…

Вихід з цієї ситуації є - це програма ABBYY FineReader. Вона дозволяє перетворити відскановані файли у форматах jpg, bmp, png на файл формату doc, тобто текстового документу. Сканер є практично у кожній бібліотеці, тож вам просто-на-просто залишиться відзначити потрібні сторінки, відсканувати їх та скинути на флешку. Попереду ціла ніч – працюйте на здоров’я, тільки не забувайте про саме здоров’я.

Програма корисна ще й тим, що випадку, коли за скани в бібліотеці з бідних студентів хочуть здерти надто багато, ви можете сфотографувати потрібну інформацію на фотоапарат чи телефон, головне, щоб якість була більш-менш нормальною. Адже чим краща якість, тим більший процент тексту розпізнає програма.

4 і 5. Наступні дві програми призначені для читання електронних книг різних форматів. Це Foxit Reader – дозволяє читати книги у форматі PDF, та WinDjView – призначена для файлів у форматі DJVU.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.