85-річна повія категорично відмовилася йти на пенсію Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2014 21:01 · Розділ: Події у світі

Кілька років тому вісімдесятип’ятирічна вже тепер британка Шейла Фогель-Коуп неабияк шокувала своїх близьких, влаштувавшись на роботу… повією. Тепер же мати, бабуся і прабабуся скоїла ще один шокуючий вчинок.

Недавно жінці провели операцію з видалення кишечнику, вирізавши тридцять три сантиметри кишок. Але найстарішу повію Великобританії це не зупинило, і вона, витративши всього два тижні на реабілітацію, знову приступила до роботи. Одним словом, на пенсію Шейла йти не збирається.

Щоправда, літній жінці довелося трохи знизити навантаження, але вона сподівається, що вже зовсім скоро зможе працювати цілий день.

За словами старої проститутки, вона не має наміру зупинятися, плануючи догоджати чоловікам до самої смерті.

Про Шейлу навіть зняли документальний фільм, який транслювали на телеканалі Channel 4. В ньому жінка пояснила, чому вибрала таку професію. Справа в тому, що вона дуже любить секс. Настільки сильно, що навіть думка про нього змушує її почуватися краще. Фільм з одкровеннями Шейли вийшов у світ під назвою «Моя бабуся працює в ескорті».

Шейла розповіла, що одразу після операції, коли їй знадобився реабілітаційний період, вона змушена була відшити цілий натовп своїх клієнтів. На сьогоднішній день у найстарішої проститутки Британії є троє дітей, троє онуків та двоє правнуків. Однак після того, як чотири роки тому 81-річна Шейла вирішила стати повією, з нею спілкування підтримує лише одна донька.

У 2004 році чоловік Шейли помер, і їй забракло чоловічої уваги. Тоді вона й стала на шлях повії. У 2010 році старенька заробляла чотириста доларів за годину.

Шейла, не дивлячись на поважний вік, не збирається йти на пенсію (фото з сайту http://fedpost.ru/)
Шейла, не дивлячись на поважний вік, не збирається йти на пенсію (фото з сайту http://fedpost.ru/)

Шейла не розуміє своїх дітей, а їхню поведінку вважає образливою: «Можна подумати, що я скоїла вбивство», - говорить жриця кохання. - Вони хотіли, щоб я пообіцяла, що ніколи більше цим не займатимуся, але я відмовилася. Я пишаюся тим, що я – повія, і мені подобається моя робота. Я люблю секс».

На роботі зрілу куртизанку звуть Сесілія Берд, і, як говорять її колеги, відбою від клієнтів у неї немає. Саме завдяки своїй роботі, переконана повія, вона й залишається молодою. Що ж стосується клієнтів, то вони, за словами Сесілії, часом бувають доволі дивними: комусь подобається називати її тітонькою, комусь – бабусею, а ще іншим до вподоби фетиш.


Інші новини розділу