В Україні підрахували кількість пліткарів Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2014 18:27 · Розділ: Суспільство

Напевне, всі ми, і чоловіки, і жінки, любимо попліткувати. Просто у когось ця любов доходить до патологій, і бажання запхати носа не у свої справи так і пре, а хтось за собою навіть може не помічати звички час від часу перемивати кісточки знайомим чи друзям.

Згідно з даними поведеного недавно дослідження, в Україні 96% дорослого населення, що працює на роботі, є пліткарями.

Втім, ці дані стосуються офісних співробітників. Відповідне опитування проводилося співробітниками Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна. Серед найпопулярніших тем для пліток - особисте життя співробітників та особливості їх спілкування з начальством.

В ході проведеного опитування виявилося, що 45% офісних працівників активно цікавляться особистим життя своїх співробітників. Втім, цікавити ваших колег можуть і ваші професійні якості - власне, це і є основне питання для 38% співробітників компаній, що взяли участь в опитуванні.

Часто темою для обговорення стає і прагнення когось з колег догодити начальству, що в курилках називається «підлабузництвом». За вашою спиною можуть обговорювати і ваш стиль спілкування з колегами та начальством, розмір заробітної плати, і, ясна річ, зовнішній вигляд. Не приховаєте ви від пронирливих колег і власне матеріальне становище в цілому.

До речі, в ході опитування було виявлено, яка саме поведінка може роздратувати ваших колег. Офісні працівники України просто ненавидять, коли колеги намагаються «звалити» частину своєї роботи на них - проти такої «ганебної» поведінки проголосував 41% респондентів. Не подобається іншим і надмірне прагнення догодити начальству – незадоволених такою моделлю виявилося 35%. Третині ваших колег може не сподобатися, якщо ви привселюдно демонструватиме свої переваги над ними. Для 28% опитаних неприйнятним є легковажне ставлення як до колег, так і до роботи.

Попри те, що майже половина ваших колег цікавиться вашим особистим життям, не варто його виставляти напоказ: цікавість є до тих пір, поки є таємниця, та як тільки ви зачнете просторікувати про те, як тяжко чи, навпаки, добре вам живеться вдома, замість цікавості виникне роздратування. Принаймні, у 18% ваших колег. 16% співробітників не до душі надто зухвалий вигляд когось з колег, а ось демонстрація матеріальних переваг дратує куди менше.

Всього в опитуванні взяло участь 1480 респондентів з різних областей України.

Джерело: http://iz.com.ua/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.