Американці називають дітей на честь героїв "Ігор престолів" Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2014 16:08 · Розділ: Кіно

Вибираючи імена для дітей, новоспечені батьки керуються різними мотивами. Хтось називає немовля, виходячи з власних уподобань, хтось на честь родичів. А буває й так, що батьки вирішують назвати дитину на честь улюбленого кіногероя чи літературного персонажа.

Кхелісі (фото з сайту filmpro.ru)
Кхелісі (фото з сайту filmpro.ru)

Власне, останній варіант породжує чимало курйозів. В результаті надто палкої прихильності батьків до того чи іншого фільму, серіалу або книги на світ з’являються не зовсім сприйнятливі для слов’янського вуха сполучення типу Анабель Василівна, Ісус Миколайович чи Скарлет Тарасівна.

Власне, схожа тенденція спостерігається і у США. Щоправда, там імена не так ріжуть слух: по-перше, серед американців прийнято називати дітей незвичними, часто дуже символічними іменами, по-друге, у них нема приставок по-батькові, які часом може спаплюжити навіть зовсім непогане ім’я. До речі, як свідчать дані американської адміністрації соціального захисту, останнім часом дедалі більше американців вирішують назвати своїх новонароджених дітлахів іменами героїв популярного телесеріалу «Ігри престолів».

Недавно представники асоціації оприлюднили базу імен, якими американці частіше за все називали новонароджених в минулому році. У порівнянні з 2012 роком було відзначене зростання популярності імені Кхалісі.

Всього за минулий рік двісті сорок одну новонароджену дівчинку назвали на честь цієї героїні серіалу, знятого за мотивами циклу романів «Пісня Льоду і Вогню». В перекладі з дотракійської мови ім'я Кхалісі означає «королева». В минулому році воно перегнало попередніх фаворитів – імена Бетсі і Стейсі.

Тіріон (фото з сайту risovach.ru)
Тіріон (фото з сайту risovach.ru)

Насправді ж героїню звуть Дейенеріс, однак це найменування видалося молодим батькам куди менш привабливим, тож його носитиме всього двадцять одна дівчинка, народжена в минулому році в США.

Ще одна героїня серіалу, молодша донька відважного і сміливого Неда Старка - Ар'я – стала тезкою однієї тисячі ста тридцяти п’яти дівчаток. Таким чином, ім’я Ар’я випередило популярні Аманда, Фібі і Хелен.

Втім, серед хлопчиків така тенденція не простежується, та й навряд чи комусь захотілося б назвати дитину Тіріоном.

В принципі, кожен сам має право вибирати, як назвати власну дитину, але ось якось по-дурному вийде, якщо раптом героїня, на честь якої названа дитина, в кінці серіалу загине…

Джерело: http://www.kinonews.ru/news_42559/

Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.