7 професій, які вбивають Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2014 14:36 · Розділ: Життя

Робота буває різною. Хтось нудьгує в офісі перед монітором, проклинаючи на чім світ стоїть це заняття, а хтось на роботі ризикує життям мало не щодня…

Мова в нашій статті піде не про спецназ чи військових, а про традиційні, здавалося б, заняття, які виявляються дуже й дуже небезпечними. Це вам не робота в невеличкому місті, спокійна та розмірена, а заняття, від яких у слабких нервами кров холоне в жилах – ми поговоримо про роботу, яка вбиває. В прямому сенсі цього слова.

1. Якщо ви хочете прожити довге і щасливе життя, то навіть не думайте ставати поліцейським у Мексиці: ця професія сама по собі досить небезпечна, а у Мексиці й поготів. Вже протягом кількох років тут триває війна між наркобаронами і місцевою владою, і жертвами цієї війни стають поліцейські. Їх тут відстрілюють всюди: за 2012 рік тут було вбито більше шістдесяти тисяч людей, серед яких більшість, як ви уже зрозуміли, поліцейські.

2. Небезпечно ставати далекобійником в Африці. Місцеві рельєфи, підкріплені байдужістю влади до стану дорожнього покриття, вкупі з виснажливим і спекотним кліматом, обривистими скалами, крутими дорогами та грабіжниками – смертельно небезпечних коктейль для африканських водіїв вантажівок.

Професії, які вбивають
Професії, які вбивають

3. Навіть якщо ви понад усе обожнюєте рибалку і мрієте про те, щоб ваше хобі могло приносити вам ще й добрячий заробіток, ніколи не потикайтеся на Аляску. Невтішна статистика фіксує 128 смертей на кожні сто тисяч місцевих риболовів. Причина тому – несприятливий і украй небезпечний клімат, неточна робота інструментів та часте перекидання човнів.

4. Професія сапера особливих коментарів не потребує: як відомо, сапери – це люди, які помиляються лише раз, принаймні в тому, що стосується роботи.

5. Безпечна, здавалося б, професія журналіста становить серйозну загрозу вашому життю, якщо ви раптом вирішили стати журналістом у Сирії: запекла громадянська війна нищить не лише місцеве населення, але й журналістів, які не лише гинуть, але й потрапляють в заручники. Лише в 2012 році в цій країні було вбито тридцять дев’ять репортерів, а доля ще двадцяти одного залишається невідомою.

6. Незавидна робота і в охоронців посольств США та Великобританії в Іраку – хлопців б’ють, як мух, та їх це, очевидно, не лякає. Тільки серед охоронців Пентагону в Іраку за останній час – сто двадцять один убитий солдат.

7. Працювати шахтарем небезпечно і в Україні: щороку працівники шахт гинуть від обвалів, вибухів газу та інших «подарунків» природи. Втім, до Китаю нам ще далеко: рік тому тут в шахтах загинуло 1384 людини.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.