Роббі Вільямс помилково сфотографувався з двійником Дієго Марадони Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2014 08:48 · Розділ: Музика

В курйозні ситуації рано чи пізно втрапляє кожен. Та якщо про те, що стається з простими смертними, дізнаються хіба що друзі та знайомі, то у випадку зі знаменитостями про їхні помилки дізнається увесь світ. Так і сталося зі знаменитим виконавцем Роббі Вільямсом: варто було йому припуститися кумедної помилки, і звістка про неї миттєво облетіла весь світ, ставши приводом для жартів та насмішок в Інтернеті.

А сталося ось що: Роббі, побачивши знаменитого футболіста Дієго Марадону, який є його кумиром, так зрадів, що одразу ж вирішив сфотографуватися зі знаменитістю. Ось лише згодом виявилося, що вусатий чорнявий дядько в окулярах – зовсім не знаменитий футболіст, а його двійник.

Так, побачивши знаменитого футболіста, Роббі так зрадів, що не став його пильно розглядати, а одразу кинувся йому на шию, обійняв, зізнався у неймовірній любові та повазі і попросив сфотографуватися. Ошелешений «Марадона» погодився, і в якості фотографа виступила дружина Вільямса Айда.

В принципі, емоції Роббі Вільямса можна зрозуміти. Відомий на увесь світ музикант часто спілкується зі знаменитостями, ось лише Марадону бачив він раз – ще в 2006 році в рамках організованого ним же благодійного заходу «Soccer Aid». До речі, справедливості заради відзначимо, що нічого дивного в тому, що Роббі Вільямс помилився, немає, адже професійний двійник легендарного футболіста схожий на Дієго Марадону як дві краплі води.

Про «підміну» Роббі дізнався уже через два тижні після того, як сфотографувався з копією спортивної зірки: увесь час музикант думав, що йому справді пощастило зустрітися зі своїм кумиром. Він навіть виклав фото в «Інстаграм».

Сам двійник пояснив, що не відкрив знаменитості правди, оскільки, по-перше, не хотів псувати вражень музиканту, а, по-друге, йому й самому була приємна така увага. Та згодом правда все-таким виплила на поверхню. Судячи з того, що Роббі не видалив фото з «Інтстаграму», він до ситуації поставився з належним гумором.

Що ж стосується двійника легендарного футболіста, то він є мешканцем Німеччини. Вперше схожість Абі Атіса з Дієго Марадоною було помічено двадцять п'ять років тому. Саме тоді в пресі з’явилися фотографії хлопця на спортивній трибуні, неймовірно схожого на футболіста-легенду. На даний час чоловік працює в магазині спортивних товарів. Втім, цілком ймовірно, що він не пропускає можливості підзаробити і власною зовнішністю.

Джерело: http://kapital-rus.ru/

Інші новини розділу