Американець, якого вкусив скажений собака, вимагає сплати компенсації в розмірі 2 ундецильйонів доларів Автор: lesya · Опубліковано: 19.05.2014 20:03 · Розділ: Події у світі

Цими днями одного американця вкусив скажений собака. І він, як це прийнято в багатьох країнах, зажадав моральної компенсації. Здавалося б, що тут дивного - таких випадків в цілому світі трапляються тисячі. А дивне тут те, ЯКУ суму зажадав потерпілий.

Вкушений собакою американець вимагає відшкодування в розмірі двох ундецильйонів доларів. Щоб усвідомити, наскільки це велика сума, напишіть на аркуші цифру 2 і допишіть до неї тридцять шість нулів.

Цим днями американські ЗМІ звернули увагу на досить дивну позовну заяву: у ній мешканець Нью-Йорка на ім’я Антон Пурісіма вимагає рекордну компенсацію моральних збитків, отриманих в результаті укусу скаженого собаки.

Хто ж повинен сплатити компенсацію? Відповідачів у справі кілька. Це керівництво транспортного департаменту Нью-Йорка, один з місцевих магазинів, дві медичні установи і, звісно ж, сама господарка собаки, який вкусив чоловіка. Сама позовна заява розмістилася на двадцяти двох аркушах – позивач в усіх деталях описав свої претензії.

Відповідачів чоловік звинувачує одразу в кількох злочинах, спрямованих проти нього самого, в тім числі в порушенні цивільних прав і навіть у спробі скоєння вбивства.

А сталося ось що: того злощасного дня Антон Пурісіма їхав на автобусі. Далі його вкусив собака, хворий на сказ: чи сталося це безпосередньо в автобусі, чи вже як чоловік покинув транспортний засіб, не повідомляється. Далі Антон звернувся в одну з клінік – щоб йому надали медичну допомогу після укусу. Та коли лікарі робили свою справу, Пурісіма помітив, що його фотографує якась пара китайців – вони знімали на камеру всі дії медиків.

Позивач розповів, що йому довелося пережити неймовірні страждання. Їх неможливо виміряти грошима, і навіть суми, вказаної у позові, може виявитися недостатньо. Втім, вона могла б трохи пом’якшити біль, отриманий в результаті інциденту. Як і фізичний, так і моральний, до речі.

Преса повідомляє, що адвоката чоловік вирішив не наймати – він готовий самостійно захищати власні інтереси в суді. Ось лише експерти переконані, що нічого Антонові домогтися не вдасться: позов не має практично ніяких шансів на перемогу. Та й сума, яку в якості компенсації морального ущербу зажадав Пурісіма, надто велика: навіть усіх грошових запасів нашої планети не вистачило б для того, щоб покрити суму в два ундецильйони доларів. Ну хіба що оплату розділили б на сотні тисяч років :-)

Джерело: http://www.internovosti.ru/

Інші новини розділу