Британець кинув виклик іпотеці, збудувавши дім за 240 доларів Автор: lesya · Опубліковано: 19.05.2014 13:02 · Розділ: Життя

Багато людей, бажаючи вирішити проблему з відсутністю житла чи розширити вже існуючу житлову площу, вдаються до послуг банків, простіше кажучи, до іпотеки. Здавалося б, доволі вигідний варіант: ви отримуєте в позику гроші, купуєте житло і поволі сплачуєте свою заборгованість. Втім, високий процент та ціла купа різноманітних нюансів, які пропонують вітчизняні кредитори, перетворюють іпотеку на кабалу тривалістю в кілька десятиліть.

Та, виявляється, є інший спосіб отримати власне житло, і його радо продемонстрував один британець, що зумів збудувати невеличкий дім всього за 240 доларів.

Якщо б хтось вирішив збудувати схожий дім у нас, то, ясна річ, не обійшлося б без додаткових витрат. Вітчизняне законодавство передбачає цілу низку нюансів, спрямованих на виманювання грошиків у нещасного споживача. Так, вам би довелося придбати і правильно оформити земельну ділянку, отримати дозвіл на проект та ще багато всіляких довідок. Можуть знадобитися і послуги кадастрових інженерів, які допоможуть чітко відмежувати вашу ділянку від сусідів і офіційно оформити це відмежування, щоб в майбутньому уникнути різних непорозумінь та суперечок. А оскільки професія кадастрових інженерів у нас відносно нова, то й вони не проминуть здерти в кілька разів більше за свої послуги. Як варіант – самому стати кадастровим інженером. Для цього можна закінчити спеціальні курси, а потім, ймовірно, пройти підвищення кваліфікації, отримати спеціальний диплом, і почати заробляти гроші.
Якщо ж із земельною ділянкою у вас все в порядку, і документи оформлено належним чином, витрати на будівництво можна звести до мінімуму. Ось тут і знадобиться нам приклад п’ятдесятидев’ятирічного британця, що в минулому році кинув виклик іпотеці.

Всього на будівництво зручного помешкання чоловік витратив не більше 150 фунтів. Дім він збудував з підручних матеріалів, а зовні споруда скидається на затишне і казкове помешкання гобіта.

Ось так виглядає дім всередині (фото з сайту fedpost.ru)
Ось так виглядає дім всередині (фото з сайту fedpost.ru)

Стіни будинку Майкл Бак збудував з суміші піску, глини, коров’ячого гною та соломи. Підлогу він накрив дошками, взятими зі старого котеджу, що належав сусідові. Невеличкі вікна британець засклив використовуючи лобове скло старенької вантажівки. Будинок накритий соломою, що тримається на спеціальному каркасі, збитому з дерев’яних палиць.

Вода в будинок постачається по спеціальній трубі з натурального джерела, а опалюється він невеликою піччю, як і годиться, на дровах. В якості холодильника британець використовує невелику виїмку, викопану в землі неподалік вхідних дверей. Всього на будівництво екологічного дому Бак витратив вісім місяців.

Жити в такому домі не надто зручно, погодьтеся, але в якості дачного будиночку – чим не гарна ідея? І головне, економна та оригінальна…


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.