Найгірше, чого може зажадати від вас бос Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2014 21:22 · Розділ: Життя

Якщо ваш бос частенько закидає вас безглуздими і непосильними завданнями, прискіпується до виконаного та тримає на побігеньках – не впадайте у розпач: буває й гірше. Є боси, які змушують співробітників до такого, що й уявити важко. І це зовсім не сексуальні домагання.

Так, на сайті питань і відповідей Quora є багато історій, якими користувачі поділилися з іншими, та в яких розповідають, якою чорною роботою навантажували їх шефи. Їм можна лише поспівчувати, але на тлі цих нещасних власні історії видаються безглуздою маячнею.

1. По-справжньому брудне дільце. Співробітник продуктового магазину Марті Лашансу розповів свою розпачливу історію. Одного разу бос звелів йому прибрати мишачі трупи, які напіврозкладеною горою височіли під вітриною з кормом для собак. Мишей потруїли, а ось прибирати довелося Марті. Ну не шефу ж…

Та що там миші – одна стюардеса, яка побажала зберегти своє ім’я в таємниці, змушена була розмочувати затверділий кусень лайна, який не змивався в унітаз. Тоді вона була наймолодшою зі стюардес, то ж «почесне» завдання довелося виконувати саме їй. З усіх інструментів у героїні було лише три глечики окропу та власне терпіння. Розмочити затвердлий слід життєдіяльності одного з пасажирів так і не вдалося, але ось враження про цей випадок залишаться, напевне, на все життя.

Фото з http://www.bbc.co.uk/
Фото з http://www.bbc.co.uk/

2. Помийтеся! Напевне, всі ми втрапляли в ситуацію, коли від людини, що знаходиться поруч, не надто приємно пахне. Якщо все не доходить до аномалій, то наш такт вимушує нас тримати язик за зубами, й ми мовчки з виразом мученика зносимо всі неприємні запахи, не наважуючись натякнути про це колезі.

Студент-старшокурсник Метт Уортелл на той час працював з фізиками-теоретиками – людьми, які часом настільки впадали в азарт від розв’язуваного рівняння, що забували про насущні потреби, такі як сон, їжа, і – що головне у нашій історії – правила особистої гігієни. І ось один з фізиків дійшов до того, що десь на місяць забув, що таке вода. Професор, не витримавши аромату немитого тіла, доручив Метту відправити колегу в душ.

Той довго ходив навкруги, намагаючись сяк-так пом’якшити доручення професора, а далі не витримав і випалив все в очі своєму колезі. Той все зрозумів, і через півгодини привів себе в порядок.

3. А ось Аарону Уолліссу навіть довелося стати співучасником злочину. Прийшовши на роботу, він виявив на своєму столі сліди наркотиків, якими напередодні втішався його шеф. Аарон одразу все прибрав, але через кілька днів, по дорозі на роботу, Уолліса зупинили поліцейські: надресировані собаки почули запах наркотику. В результаті нещасного співробітника піддали обшуку.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.