В одному з міст США зоборонили штани з матнею Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2014 17:51 · Розділ: Суспільство

Сучасна мода багатьох спантеличує, а декого взагалі виводить з себе. Так, жінки в сукнях, що більше нагадують потріпане собакою лахміття, чоловіки в блискучих леггінсах, хлопці на каблуках – все це для консервативних осіб виглядає і зовсім неприйнятно. Та чого лише варті штани з матнею, що звисає нижче колін!!!

Втім, цей предмет одягу з якихось причин став неймовірно популярним – як серед дівчат, так і серед хлопців. Сказати, що виглядає він непривабливо і асексуально – нічого не сказати. Але модники та модниці готові наперебій захищати цей нелогічний предмет вбрання. Та не всюди: в містечку Пайквілл, розташованому в штаті Теннессі, носіння штанів з матнею заборонене законом.

Мова йде про штани, спущені по саме «фе» або й ще нижче. Влада прийняла постанову, згідно з якою штани, які виставляють напоказ нижню білизну або оголене тіло, будуть заборонені, а їхніх власників каратимуть законом.

Ті, хто не в силі відмовитися від улюбленого предмета гардеробу, платитимуть штраф в розмірі від $25 до $50.

Під заборону потрапили штани та джинси, пояс яких знаходиться на 7,6 см нижче клубової кістки.

За словами мера міста Філа Кейгла, міська рада Пайквіла одностайно схвалила рішення про заборону такої моди. Втім, закон вступить в силу лише через декілька місяців. За словами урядовців, вони «просто не хочуть, щоб городяни ходили вулицями напівголими».

Крім того, мер міста переконаний, що таке вбрання небезпечне для здоров’я – мішкуваті й широкі штани бовтаються між ногами, в них можна заплутатися і впасти.

За дотриманням закону стежитимуть поліцейські. Карати «образливу демонстрацію зони сідниць і геніталій» будуть тільки штрафами – тюремного ув’язнення не передбачено.

До речі, в Пайквіллі раніше вже забороняли носити спущені штани школярам, проте для них штрафи не передбачені. Власне, прийнятий раніше законопроект і зумовив теперішню заборону низько сидячих штанів, що стосується дорослих. За словами мера міста Філа Кейглі було б неправильно, якщо б дітям такі штани заборонили, а дорослим – ні.

У США є кілька міст, де штани з низкою посадкою заборонені законом. Серед низ такі міста, як Лінвуд (штат Іллінойс, передмістя Чикаго), Уайлвуд (Нью- Джерсі), Флінт (штат Мічиган) і Делькабр (Луїзіана).

До речі, в штаті Теннесі на сьогоднішній день діє кілька цікавих законопроектів: тут заборонено годувати грудьми осіб, вік яких перевищує двадцять років. А раніше мали намір ввести штраф за носіння надто коротких шкарпеток, але з якихось причин передумали.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.