В Італії відкрили парковку для собак Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2014 12:37 · Розділ: Цікаві факти

Італія сьогодні стала другим домом для багатьох наших співвітчизників: не маючи можливості заробити в Україні, багато хто вирушає в Італію - в пошуках роботи та кращого життя.

Втім, як кажуть, добре там, де нас нема: працювати в Італії, особливо нелегалам, дуже важко. Та й життю безправного іммігранта явно не позаздриш. Саме тому останнім часом люди стараються легально працевлаштуватися за кордоном, в тім числі і в сонячній Італії. А для легального працевлаштування потрібне знання італійської мови.

Де б ви не вчили італійську, вам не завадить здати экзамен CILS – ви отримаєте сертифікат, який підтверджуватиме, що ви на достатньому рівні володієте італійською мовою, а це відкриє вам шлях для вступу в італійські вузи, а також додасть балів в очах роботодавців.

Приваблива Італія і для туристів. Ясна річ, подорожувати можна і без знання мови, та все ж, повірте, якщо ви зможете вільно спілкуватися з місцевим населенням, ваш відпочинок вийде куди цікавішим. А відвідати цю країну варто кожному, тим більше, що все тут ніби створено для зручного і комфортного відпочинку.

Нещодавно в Італії навіть відкрили спеціальну парковку для собак, і створено її, власне, для туристів, які беруть своїх вихованців з собою у подорож. Справа в тому, що вхід до деяких пам’яток з тваринами закритий, і туристам доводиться або відмовлятися від екскурсії, або залишати свого улюбленця напризволяще. Щоб полегшити життя ось таких-от любителів тварин, і було створено парковку для собак.

В Італії собаку можна буде припаркувати (фото з сайту fantlab.ru)
В Італії собаку можна буде припаркувати (фото з сайту fantlab.ru)

Її створенням займалися співробітники італійського фонду навколишнього середовища спільно з ченцями монастиря Сакро-Конвенто в Ассізі. На території величезного парку – лісу Франциска - обладнали спеціальний майданчик, де на деякий час можна залишити свого чотириногого улюбленця, будучи при цьому певним, що в час вашої відсутності він перебуватиме під пильним і професійним наглядом.

Залишити собаку можна на півтори години, і для цього доведеться заповнити відповідну анкету, залишивши дані про себе.

Парковку для собак в місті Ассізі було відкрито не просто так. Це місто є батьківщиною святого Франциска Ассізького, і сюди щороку приїжджають натовпи віруючих і паломників. Тож місцевих туристів закликають дотримуватися громадського порядку особливо ретельно.


Інші новини розділу