На eBay продали «одержиму» ляльку Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2014 09:58 · Розділ: Цікаві факти

На знаменитому в цілому світі онлайн-аукціоні eBay частенько з’являються дивовижні та незрозумілі лоти. Хтось продає всілякий мотлох, хтось хоче позбутися своєї дружини чи чоловіка, та ще й за винагороду, а часом продаються нематеріальні речі у вигляді, приміром, власної душі. Часто дівчата вирішують продати свою невинність, щоб заробити трохи грошей.

Але цими днями в рамках аукціону було продано дуже потворну ляльку, яка не змогла залишитися без уваги журналістів. Справа в тому, що попри свою потворність лялька привертає увагу ще й тим, що в ній живе злий дух.

Колишня власниця ляльки, вона ж і продавщиця, стверджує, що в ляльку вселилася нечиста сила.

В описі лоту жінка повідала неймовірні історії: за її словами, відколи в домі з’явилася лялька, з її сім’єю почали відбуватися дивні речі: то діти проснуться з подряпинами невідомого походження, то в неї не знати звідки візьметься синець. Сама ж іграшка почала проявляти ознаки паранормальної активності. Часом вона «розмовляла дитячим голосом».

При цьому користувачка замовчує, звідки ж у неї взялася ця лялька. Тим не менше, колишня власниця одержимої ляльки під ніком mummyrose27 зазначила, що більше не хоче й хвилини знаходитися в одному домі з цим чудовиськом. Вона також попередила всіх покупців, що поверненню куплена іграшка не підлягає.

Як не дивно, буквально два дні тому, чотирнадцятого травня, знайшовся охочий придбати лот. Заплатити за ляльку довелося всього сто вісім фунтів. Хто ж став покупцем, невідомо.

Непогана тема для фільму жахів, слід сказати. Фантастичні (а може, й реальні) історії, що показують у фільмах, вельми нагадують ту, про яку йшла мова вище. Так, кінематограф полюбляє наділяти одержимістю різні неживі предмети. Була й історія з лялькою – у кінокартині «Закляття» теж оповідалася історія злощасної ляльки Аннабель, якою управляв злий дух.

До речі, випадок з Аннабель і справді мав місце в практиці американських демонологів Едварда і Лоррейн Уорренів. Тоді до подружжя за допомогою звернулася одна дівчина на ім’я Донна, якій мати подарувала ляльку, куплену в антикварному магазині.

Дівчина була студенткою, і разом зі своєю подругою винаймала квартиру. Одного разу подруги помітили, що лялька рухається. Втім, вона дискомфорту їм не доставляла.

Але згодом іграшка почала виявляти неабияку жорстокість. Одного разу вона навіть напала на друга дівчат на ім’я ЛУ, і добряче його попотрошила.

Джерело: http://earth-chronicles.ru/

Інші новини розділу